Horst
Terug

Nieuwe VVV-directeur Guus Pennings is niet bang aangelegd

ac94c6b426cef1ee45cceab4df7d5ba1

Zijn eerste klus in het betaalde voetbal is meteen een pittige. Maar Horstenaar Guus Pennings is niet bang aangelegd en loopt niet weg voor de uitdaging als algemeen directeur bij VVV-Venlo.

Bregje Deckers |  | Aangepast op
Ervaring als marketeer gaan de 41-jarige Horstenaar ongetwijfeld helpen. Die bouwde hij op bij grote bedrijven als sportmarketingbureau Triple Double, voetbalclub PSV en Philips.

Megaklus
"Ik denk dat werken bij VVV het meest in de buurt komt van mijn eerste baan bij Triple Double," vindt Pennings in de zoektocht naar vergelijkingsmateriaal.

"Met een klein, enthousiast team op een creatieve manier iets voor elkaar boksen. Dan voel ik me erg thuis." Zijn roots trokken Pennings naar Venlo, wetende welke megaklus op hem wacht. Namelijk met minimale middelen VVV weer gezond maken én houden.

Duitsland
Zijn voorganger, interim-directeur Ruud Timmermans, voerde het eerste deel van de operatie uit, door via een schuldsaneringsprocedure een akkoord te bereiken met alle schuldeisers van de club. De volgende stap moet nu worden gezet.

"Daar liggen nogal wat uitdagingen," vertelt Pennings op enthousiaste wijze. "Qua budget moeten we keurig binnen de lijntjes kleuren, dus ook een beetje slim zijn. Natuurlijk gaan we de samenwerking met Schalke 04 aan met blik op spelers die we mogelijk kunnen huren. Maar ook zakelijk is het zeer interessant. We zijn al bekend met en op de Duitse markt en dat kunnen we op deze manier verder uitbouwen."

Doelstelling
Sportief gezien wil VVV overpresteren. Hoger eindigen op de sportieve ranglijst, dan de budgettaire ranking. "Daarin staan we halverwege het rechter rijtje, dat zijn de feiten. Maar met trainer John Lammers en ook hoofdscout Marc van Hintum zetten sportief in op deelname aan de play-offs."

Ambities zijn zeer gezond in topsport, en dat bij VVV gekoppeld moet worden aan een gezonde financiële huishouding. Iets waar Pennings partijen voor moet warm maken om in te stappen en de club weer verder gezond te maken. Als dat lukt komend seizoen al lukt, leveren ze in De Koel een topprestatie.

Lees ook

ger bertholet

Reportage

In Sevenum woonachtige Ger Bertholet ontvangt Veldeke Oeuvrepries

Ger Bertholet, beter bekend onder zijn artiestennaam Zjèr Bataille en tegenwoordig woonachtig in Sevenum, ontvangt dit jaar de Veldeke Oeuvrepries. De jury roemt zijn decennialange bijdrage aan de Limburgse muziek- en kleinkunstcultuur.

Groengroep vrijwilligers

Nieuws

Groen Verbindt: 30 jaar Groengroep Sevenum

Wat vliegt de tijd als je samen de handen uit de mouwen steekt voor de natuur. Dit jaar is het feest, want Groengroep Sevenum bestaat maar liefst 30 jaar.

Joep_Food100_2026

Nieuws

Nominatie voor Joep Gommans in de Food100

De Sevenumse ondernemer Joep Gommans heeft een mooie landelijke erkenning te pakken. De oprichter van Vers Voor Vandaag staat in de Food100 van 2026, een lijst met honderd mensen die zich inzetten voor vernieuwing in de Nederlandse voedselwereld.

23-08-2026 Ongeval fiets auto Horst A73

112

Fietsster gewond bij aanrijding op fietspad bij oprit A73 in Horst

Een fietsster is zondagmiddag gewond geraakt bij een aanrijding op het fietspad bij de oprit naar de A73 in Horst-Noord. De fietsster zag een auto, die vanaf de Tienrayseweg de A73 op wilde rijden, over het hoofd.

20260821-alcoholvrij dit is niet nix 2

Reportage

Alcoholvrije jongerenfeest 'Dit is niet Nix!' trekt weinig bezoekers: 'Pech met het weer'

Het alcoholvrije evenement voor jongeren van vijftien tot en met zeventien vond plaats op het strand van de Kasteelse Bossen, maar kwam mede door het slechte weer niet tot zijn recht.

railterminal-op-greenport

Nieuws

Provincie treedt niet op tegen railterminal die zonder natuurvergunning opereert

Tot teleurstelling van Vereniging Behoud de Parel gaat de provincie Limburg niet handhaven bij de Railterminal van Cabooter op Greenport. De terminal is al jaren operationeel terwijl de natuurvergunning daarvoor niet op orde is.