Wethouders Pieter Goedhart en Kay Thijssen
© Omroep Horst aan de MaasWethouders Roy Bouten, Kay Thijssen, Leon Litjens en Pieter Goedhart zijn vrijdag te gast in de talkshow De Week van Hier. Ze spreken over de eerste maanden van het nieuwe college, de recente brand bij Davy Crockett, netcongestie en woningbouw.
Begin juni werd het nieuwe college en het bestuursakkoord gepresenteerd. Daarna werden de wethouders beëdigd en kon het college samen met burgemeester Ryan Palmen aan het werk.
In de talkshow van Omroep Horst aan de Maas blikken de wethouders terug op de eerste maanden. Voor Bouten (sinds 7 jaar wethouder) en Litjens (eerder ook 7 jaar wethouder) bekend terrein, voor Goedhart en Thijssen nieuw.
De Week van Hier is vrijdag om iets na 18.00 uur te zien op Omroep Horst aan de Maas. Het gesprek met de wethouders is een dag later ook terug te kijken.