Horst
Terug

Vrijwilligers organiseren protestwandeling vanwege vertrek vluchtelingen Kasteelse Bossen

1fc091967cde4a0258a782453ddc9ab4.jpg

Onder het motto ‘Laat ze blijven’ organiseert een aantal vrijwilligers van de noodopvang in de Kasteelse Bossen in Horst een protestwandeling. In deze ‘Samenloop’ laten ze aan burgemeester Palmen zien dat ze niet achter zijn besluit staan.

Niels van Rens |
De vrijwilligers lieten vorige week van zich horen. Omdat burgemeester Palmen had besloten dat de vluchtelingen moeten verhuizen naar Landgraaf tekenden ze een protest in. In gesprek met PalmenOnlangs gingen de vrijwilligers ook met Palmen in gesprek, maar dat leverde niets op. De burgemeester blijft bij zijn besluit. Daarom organiseren de vrijwilligers een Samenloop. “We wandelen met iedereen die de vluchtelingen een warm hart toedraagt”, meldt de groep. De Samenloop volgt een route die begint bij de noodopvanglocatie in de Kasteelse Bossen en eindigt bij het gemeentehuis waar dan de raadsvergadering begint met het College van B&W en de gemeenteraad. Vluchtelingen lopen meeOm 18.45 uur verzamelen de aanwezigen bij de noodopvanglocatie en rond 19.00 uur wandelen ze met de vluchtelingen richting het gemeentehuis. De route: Kasteellaan, bij ruïne links, Wittebrugweg, Gastendonkstraat, even rechts Loevestraat op, Wervelstraat en gemeentehuis.

Lees ook

2.png

Vastelaovend

Prinsenparade vanaf vanavond vijf dagen lang op televisie

Een nieuwe reeks van Prinsenparade is vanaf maandagavond te zien op televisie. In het programma komen alle prinsen uit Horst aan de Maas langs om over zichzelf en hun gezelschap te vertellen.

n544.jpg

Zorgen over plannen herinrichting N554 in Meerlo en Tienray

Inwoners van Meerlo en Tienray maken zich zorgen over de voorgenomen herinrichting van de N554. Met name het plan van de gemeente Horst aan de Maas om een algeheel parkeerverbod in te stellen op de doorgaande weg door beide dorpen stuit op verzet.

08-02-2026 Wittenhorst-Rosmalen.jpg

Wittenhorst overtuigt tegen OJC Rosmalen: 4-1

Wittenhorst heeft zondag een overtuigende zege geboekt op OJC Rosmalen. De ploeg van trainer Harrie Gommans wist vooral in de eerste helft het verschil te maken en won uiteindelijk met 4-1. Daarmee boekte Wittenhorst de tweede overwinning na de winterstop.

JPPA overname bedrijf.jpg

Nieuwe generatie aan het roer bij Pouwels Audiovisueel

Jeu Pouwels draagt sinds 1 januari stap voor stap de dagelijkse leiding over aan zijn zoon Hayke Pouwels. Op 9 februari gaat Jeu officieel met pensioen, na bijna dertig jaar het bedrijf te hebben geleid.

Trivia.jpg

VC Trivia grijpt naast zege in vijfsetter in Weert

De volleybaldames van VC Trivia hebben zaterdag een nipte nederlaag geleden tegen VC Weert. In Weert trok de thuisploeg met 3-2 aan het langste eind. Opvallend: beide teams kwamen na vijf sets exact op 111 punten uit, maar VC Weert was op de beslissende momenten net iets scherper.

Jan van de Beuken 55 jaar Jeugdcarnaval Horst.jpg

5*11 jaar actief bij Jeugdcarnaval Horst

Oorkonde van Waardering voor Jan van den Beuken

Jan van den Beuken heeft de Oorkonde van Waardering ontvangen voor al zijn werk voor de Horster Jeugdcarnaval. Al decennialang is hij een vertrouwd gezicht bij d’n Dreumel, vooral achter de schermen van de wagenbouw.