Horst
Terug

Van Leendert Transport B.V. slaat handen ineen met Loonbedrijf Firma Jakobs en de VSDV Groep

018f8d5350d9cc8c1503c1d479a5706a

Van Leendert Transport kondigt een nieuwe fase aan in haar geschiedenis; zij wordt overgenomen door Loonbedrijf Firma Jakobs uit Geijsteren en door de VSDV Groep uit Zwaag.

Niels van Rens |  | Aangepast op
De aankomende maanden wordt intensief samengewerkt met de firma Jakobs Geijsteren zodat uiterlijk 1 september de werkzaamheden met betrekking tot de afvalcontainers volledig onder de vlag van Loonbedrijf Firma Jakobs worden voortgezet. Een partner voor perspectiefNa beraad over de toekomst en de continuïteit van het bedrijf, besloten de eigenaren Eric en Marleen van Leendert het roer om te gooien.Zij dragen het stokje over aan Transportbedrijf VSDV: zij wordt verantwoordelijk voor de inzamel activiteiten van de kliko’s. Jakobs Geijsteren gaat de werkzaamheden met de afvalcontainers overnemen. Versterking en groeiDoor het bundelen van expertise en middelen kunnen zij de dienstverlening naar een nog hoger niveau tillen en tegelijkertijd de kernwaarden en tradities koesteren die Van Leendert Transport zo dierbaar zijn. Vertrouwen“Met trots kijken wij terug op de afgelopen 44 jaar. Van klein familiebedrijf tot grote speler in de Limburgse transportwereld; we zijn altijd dicht bij onze lokale identiteit gebleven", vertellen Eric en Marleen van Leendert. "Wij zijn ervan overtuigd dat door VSDV en de firma Jakobs onze klanten bediend blijven worden van een hoge servicegraad en een persoonlijke benadering, zoals ze ook bij ons gewend waren. Voor onze medewerkers betekent deze overname dat de werkzaamheden worden gecontinueerd waardoor ze met vertrouwen naar de toekomst kunnen kijken.” Eric en Marleen van Leendert zijn verheugd over de overname die op handen is, en kijken uit naar een succesvolle toekomst met VSDV en Loonbedrijf Firma Jakobs.

Lees ook

Groengroep vrijwilligers

Groen Verbindt: 30 jaar Groengroep Sevenum

Wat vliegt de tijd als je samen de handen uit de mouwen steekt voor de natuur. Dit jaar is het feest, want Groengroep Sevenum bestaat maar liefst 30 jaar.

Joep_Food100_2026

Nominatie voor Joep Gommans in de Food100

De Sevenumse ondernemer Joep Gommans heeft een mooie landelijke erkenning te pakken. De oprichter van Vers Voor Vandaag staat in de Food100 van 2026, een lijst met honderd mensen die zich inzetten voor vernieuwing in de Nederlandse voedselwereld.

23-08-2026 Ongeval fiets auto Horst A73

Fietsster gewond bij aanrijding op fietspad bij oprit A73 in Horst

Een fietsster is zondagmiddag gewond geraakt bij een aanrijding op het fietspad bij de oprit naar de A73 in Horst-Noord. De fietsster zag een auto, die vanaf de Tienrayseweg de A73 op wilde rijden, over het hoofd.

20260821-alcoholvrij dit is niet nix 2

Reportage

Alcoholvrije jongerenfeest 'Dit is niet Nix!' trekt weinig bezoekers: 'Pech met het weer'

Het alcoholvrije evenement voor jongeren van vijftien tot en met zeventien vond plaats op het strand van de Kasteelse Bossen, maar kwam mede door het slechte weer niet tot zijn recht.

railterminal-op-greenport

Provincie treedt niet op tegen railterminal die zonder natuurvergunning opereert

Tot teleurstelling van Vereniging Behoud de Parel gaat de provincie Limburg niet handhaven bij de Railterminal van Cabooter op Greenport. De terminal is al jaren operationeel terwijl de natuurvergunning daarvoor niet op orde is.

Groepsfoto G-Debat 2025

Zesde grote G-Debat in het Gemeentehuis in Horst

In de raadzaal van de gemeente Horst aan de Maas is dinsdag 15 september de zesde editie van het G-debat. Inwoners met een verstandelijke beperking gaan dan rechtstreeks in gesprek met de gemeenteraad.