Horst
Terug

RKsv Wittenhorst G1 gaat naar Special Olympics 2022

a8af2905cabb7fb110067d31c26bc4f1

Het G-team van RKsv Wittenhorst gaat hun in 2018 gewonnen gouden medaille verdedigen tijdens de Nationale Spelen 2022 in Twente.

Redactie |
De Special Olympics Nationale Spelen is een sportevenement voor G-Sporters. Plaats van handeling is Twente, en wel het weekend van 10-12 juni van dit jaar. In 14 gemeenten worden 25 sporttoernooien georganiseerd, op de campus van University of Twente komt een Olympics Dorp. En de spelen worden geopend met een openingsceremonie en atletenparade met de duizenden sporters in het Fanny Blankers Koen Stadion. WittenhorstNiets staat het G-team van Wittenhorst nog in de weg om het beste beentje voor te zetten. Volgens Jan Gubbels, vrijwilliger bij het G-Team van Wittenhorst is "de accommodatie voor het G-team, de trainers en coaches is geboekt waar ze drie dagen zullen verblijven". Volgens Jan zullen vanuit Horst ongeveer 20 personen bij het sportevenement aanwezig zijn.Het "Horster" team zal bij het voetbal de gewonnen medaille verdedigen die ze in 2018 wonnen tijdens de Special Olympics Nederland in Groenlo. CrowdfundingOm de kosten voor de deelnemers zo laag mogelijk te houden werd eerder een speciale crowdfunding opgestart. Omdat de spelers enkel een Wajong-uitkering krijgen wil men hiermee de onkosten die horen bij deelname, te dekken. Daarop is bijna het benodigde bedrag binnen gekomen. 

Lees ook

tom willemsen breurs

Reportage

Café Breurs viert tiende verjaardag: 'Zoveel bijzondere momenten die je meemaakt'

Op vrijdag, zaterdag en zondag viert café Breurs in Sevenum de tiende verjaardag. De plek groeide onder kroegbaas Tom Willemsen uit tot een plek voor feestjes, maar ook bijzondere evenementen zoals het 72-uurs café dat jaarlijks in december plaatsvindt.

20260915-davy van geffen schutterij bondskampioen

Nieuws

Davy van Geffen kroont zich kampioen schuttersbond Noord- en Midden-Limburg

Tijdens het kampioenschap van schuttersbond Juliana in Siebengewald kwam Davy van Geffen van schutterij St. Jan uit Grubbenvorst als winnaar uit de strijd. In de finale versloeg hij Maaike van Zadelhoff van schutterij St. Lucia uit Horst.

Kermis aan de Maas

Nieuws

Crowdfunding Kermis aan de Maas halverwege na diefstal apparatuur

De crowdfunding voor Kermis aan de Maas in Broekhuizen heeft inmiddels 55 procent van het benodigde bedrag opgebracht. Daarmee is al een belangrijk deel van de financiële schade opgevangen die de organisatie opliep na een inbraak tijdens de afgelopen kermis.

stratenloop

Reportage

Stratenloop overweegt wandelafstanden na succesvolle tweede editie

De tweede editie van Stratenloop Sevenum is zaterdag met 740 deelnemers succesvol verlopen. Voor komende edities kijkt de organisatie naar de mogelijkheid om wandelafstanden aan het hardloopevenement toe te voegen.

2026 SetUp DS1

Sport

Set Up DS1 zorgt voor stunt in bekertoernooi

Set Up DS1 heeft zaterdagavond voor een fraaie bekerstunt gezorgd. De jonge ploeg versloeg eerstedivisionist ADC DS1 met 3-1. Na een nipte nederlaag in de openingsset trok het uiteindelijk overtuigend de overwinning over de streep.

wittenhorst zondag 13 sept

Voetbal

Wittenhorst speelt opnieuw gelijk in derde competitiewedstrijd

Wittenhorst heeft zondag opnieuw genoegen moeten nemen met een gelijkspel. In de derde competitiewedstrijd van het seizoen bleef het tegen AWC uit Wijchen 0-0. Daarmee deelden ze voor de tweede week op rij de punten.