Mike heeft al kennisgemaakt met de radiostudio van Omroep Horst aan de Maas. Zojuist heeft hij zijn eerste interview gehad met raadslid Yvonne Douven van VVD. Met haar ging hij in gesprek over wat raadsleden kunnen doen voor mensen met een beperking.
Op padMike: "Ik vind het vandaag heel leuk. Ik heb geleerd om te filmen, interviewen en radio te maken. Ik heb er heel veel zin in." Vanmiddag gaat Mike in gesprek met wethouder Roy Bouten. Wat kan de gemeente betekenen voor hem en weet hij wel wat een Prokkelstage inhoudt?
Vanavond om 18.00 uur op Omroep Horst aan de Maas is de reportage van Mike te zien op tv.
ProkkelstageEen Prokkelstage is een stage voor één dag voor iemand met een beperking bij een bedrijf of organisatie. Het kan ook omgekeerd: een dag meelopen met iemand met een (licht) verstandelijke beperking. Het is een laagdrempelige manier voor bedrijven/organisaties en mensen met een beperking om kennis met elkaar te maken en zo elkaars mogelijkheden te ontdekken.