De Sevenummer speelt een hoofdrol in de Limburgse korte film Riffel die is geselecteerd voor het Holly Shorts Festival in Hollywood. De winnaar van dit festival wordt automatisch genomineerd voor de prestigieuze Oscars en BAFTA Awards.
De korte film Riffel is volledig Limburgstalig en werd geschreven en geregisseerd door Yentl Vlachos uit Geleen. Het verhaal volgt twee jonge broers die in de Limburgse mijnen werken van de jaren 60. Na een noodlottig ongeval overlijdt een van de twee broers en blijft de ander alleen achter. De film vertelt het verhaal over de nasleep van deze tragedie.
Tygo speelt de rol van een van de twee broers in de film. Dat deed hij volledig in het dialect van Zuid-Limburg. Dat is heel wat anders dan het 'Zaerumse'-dialect waar hij mee is opgegroeid. "Mijn vader, moeder en grootouders spreken allemaal dialect", vertelt Tygo. Zelf spreekt Tygo geen dialect in het dagelijks leven, maar doordat hij ermee is opgegroeid pikte hij het toch makkelijk op. "Mijn tegenspeler kwam uit Zuid-Limburg en hij kon me nog een aantal tips meegeven voor specifieke woorden".
Holly Shorts Film Festival is vandaag van start gegaan en duurt tot 23 augustus. Maandag 17 augustus zal de film Riffel gedraaid worden. Op de laatste dag van het festival wordt de winnaar bekendgemaakt.