Horst
Terug

Het Rode Kruis zamelt (vakantie)geld in

112a3a1cafd64f63bebb489a6c449c35.jpg

Het Rode Kruis 'Horst aan de Maas' zamelt al tientallen jaren (vreemde) valuta, dus (oude) munten en bankbiljetten uit de hele wereld, in.

Redactie |  | Aangepast op
Dit geld wordt geveild en de opbrengst komt ten goede aan inwoners uit onze regio die eenzaam zijn of een kleine ondersteuning nodig hebben. Hoe werkt het?Het geld kan ingeleverd worden bij één van de contactpersonen.Zij zorgen ervoor dat het geld gesorteerd wordt. Hierna wordt het geld naar het geldwisselkantoor of de veiling gebracht, waar het wordt omgezet in euro’s. ContactWilt u de inzamelingsactie ondersteunen?Neem dan contact op met: Hay Hofmans, Tel. 077 - 398 30 08ofJan Schattevoet, Tel. 077 - 467 14 70.
a8aa636e2ad76c97111ad4c7ba0e9633.jpg

Lees ook

Wies van Rens Kuijpers KBO Sevenum.jpeg

Zilveren KBO-onderscheiding voor Wies van Rens - Kuijpers

Tijdens de Algemene Ledenvergadering van KBO Sevenum heeft scheidend bestuurslid Wies van Rens uit handen van Marjo Daniels de zilveren onderscheiding van Senioren Limburg ontvangen. Zij krijgt de speld voor haar ruim 40 jaar inzet voor dans en ontmoeting voor de KBO in Sevenum.

IMG_4029.JPG

Mannenkoor die Sevensanghers vieren 65-jarig jubileum met uitverkocht concert

Mannenkoor Die Sevensanghers heeft zaterdagavond 18 april zijn 65-jarig bestaan gevierd met een jubileumconcert in De Wingerd. De zaal was volledig uitverkocht en het publiek genoot zichtbaar van een avond vol muzikale hoogtepunten.

schildersclub horst.png

Jubileumexpositie voor Schildersclub 't Brouwershuis: 'Met mascarapenceeltjes gewerkt'

De Horsterse Schildersclub 't Brouwershuis bestaat dit jaar vijftig jaar. Dat werd afgelopen weekend gevierd met een jubileumexpositie in 't Gasthoês.

automobilist america.jpeg

Automobilist overleden na frontale botsing met tractor in America

Op de Midden Peelweg in America is maandagmiddag een auto frontaal in botsing gekomen met een tractor. Hierbij is de automobilist overleden.

veilig verkeer.jpg

25.000 euro voor beste idee om Noord-Limburgse wegen veiliger te maken

Hoe maak je wegen waar vrachtverkeer, fietsers en voetgangers elkaar kruisen een stuk veiliger? In Noord-Limburg ligt er tot 25.000 euro klaar voor het beste idee dat dat probleem aanpakt.

KBam.jpg

Predicaat 'Zeer Goed' voor Jeugdorkest K'Bam tijdens Eurofestival

Het Jeugdorkest K'BAM scoorde zondagmiddag hoge ogen tijdens het Euro Festival in zaal Bosco in Heel. De jury beloonde het orkest met het predicaat 'Zeer Goed'.