Dynamiek Scholengroep heeft de MR van de basisschool laten weten dat ze geen andere mogelijkheid meer ziet dan de school te sluiten.Volgens het bestuur lijdt de kwaliteit van onderwijs wanneer er te weinig kinderen op een school zitten.
Einde in zichtDit jaar neemt het aantal leerlingen opnieuw a van 41 naar 40. Met deze prognose gaat het bestuur uit van de meest positieve scenario. Het dalend aantal leerlingen is een teken voor de toekomst. Het bestuur van Dynamiek maakte in februari al bekend te willen stoppen na dit schooljaar met onderwijs in De Driehoek.
OvernameEr werd een onderzoek gedaan om te zoeken naar een alternatief voor de sluiting. In dat onderzoek zijn tien lokale en regionale schoolbesturen benaderd. Bij afsluiting van het schooljaar 21-22 bleek één bestuur bereid om op mogelijkheden van een overname te verkennen. In oktober van dit schooljaar heeft dit bestuur laten weten geen belangstelling meer te hebben.