Veel materiële schade bij aanrijding in Hegelsom

. Edward-Media
Op de Stationsstraat in Hegelsom, ter hoogte van de kruising nabij de spoorwegovergang kwamen maandagmiddag een personenauto en een vrachtauto met elkaar in botsing.
Eric Reijnders | 14 april 2025 14:16 | Aangepast op 14 april 2025 14:16
De twee auto's kwamen kort na de middag met elkaar in botsing. De twee bestuurders konden zelf uit hun voertuigen komen en werden door ambulancepersoneel gecontroleerd. De automobilist is uit voorzorg meegenomen naar het ziekenhuis.

Bergingsbedrijf
Een bergingsbedrijf werd ingeschakeld om de voertuigen op te takelen. De politie is een onderzoek gestart om te achterhalen hoe het ongeval precies heeft kunnen gebeuren.

De materiële schade was aanzienlijk.

Meest gelezen

'Mongoolse Prins' Dschero Khan (95) overleden

Eric Reijnders | 28 apr 2025 14:50

Heideroosjes zegt enige concert van dit jaar af

Eric Reijnders | 25 apr 2025 15:07

Slotconcerten Rowwen Hèze binnen uur uitverkocht

Bregje Deckers | 26 apr 2025 11:13

Lees ook

Nationale Molendag, ook in Lottum

Op zaterdag 10 en zondag 11 mei is het weer Nationale Molendag, het grootste Molenfeest van Nederlan...

Openstelling kasteel Huys ter Horst

Op zondag 4 mei is het kasteel weer bewoond en te bezichtigen voor publiek.

Fotografen uit Horst aan de Maas exposeren in Panningen

Fotogroep NL-70 exposeert tot en met 11 mei eigen werk op de Markt in Panningen.

Zesde editie van Petranpad Ultra Trail en Walk

Op vrijdag 2 mei en zaterdag 3 mei 2025 start de 6e editie van de Petranpad Ultra Trail en Walk.

Dodelijk schietincident in Venlo, meerdere aanhoudingen

Woensdag heeft de politie 'meerdere personen' aangehouden in het onderzoek naar het schietincident d...

Opening nieuw seizoen De Rozenhof Lottum

Op zaterdag 3 mei start het nieuwe seizoen van De Rozenhof Lottum en vindt er weer een feestelijke o...