Terugkijken: Terug naar Toen - Bandjes van vroeger met No Choice

In de nieuwe aflevering van Terug naar Toen: Bandjes van vroeger praten we met Marc en René Joosten over hun tijd in de jaren 80 met de Horster band No Choice. Hun uitgebrachte single wat het hoogtepunt en daarna viel de band uit elkaar, echter kunnen de meeste Horstenaren het carnavalsnummer van Marc en René nog altijd meezingen.
Bregje Deckers | 18 september 2024 15:00 | Aangepast op 18 september 2024 15:00
De gebroeders Joosten halen samen in deze aflevering herinneringen op aan hun tijd in de muziekscène van Horst.

Heavy swing
Hoewel de muzikale achtergrond van de No Choice-leden in eerste instantie niet denderend was, wisten ze, zeker met de komst van de muzikaal onderlegde Marc Joosten, toch een aardig potje muziek te spelen. Hun zelf uitgevonden 'heavy swing' kreeg de lokale kroegen en sozen in beweging. De band was actief in de jaren 80, maar toen iedereen ging studeren en zijn eigen pad koos viel de band uit elkaar. Drummer Martîn Rongen werd, kort na het uiteenvallen van de band, drummer van de welbekende band Rowwen Hèze.

Zoepe Zoepe
René en Marc Joosten bleven wel actief in de muziek en zaten nog in diverse formaties. Zo schreven ze onder de naam Mission Impossible het nummer 'Zoepe Zoepe', wat tot op de dag van vandaag gedraaid wordt met carnaval. Nu doet Marc diverse projecten mee als zanger en is René te vinden bij het koor Meriko Vocaal.

Bekijk de aflevering hier terug.

Meest gelezen

Camper brandt volledig uit in Meterik

Jelle van de Steeg | 14 mei 2025 14:53

Schade aan panden dag na brand goed zichtbaar

Jelle van de Steeg | 9 mei 2025 13:41

Lees ook

Open dag Seta tafeltennisvereniging Sevenum

Vanwege het 65-jarige bestaan van de tafeltennisvereniging organiseert Seta uit Sevenum een open dag...

Open dag bij Hockeyclub Horst

Hockeyclub Horst viert dit jaar haar 60-jarig jubileum en dat wordt groots gevierd met een feestelij...

’t Beste Idee van Horst aan de Maas bij VTI in Horst

Op woensdag 4 juni presenteren jonge talenten uit Horst aan de Maas hun meest creatieve en innovatie...

Bus beschadigd bij aanrijding in Horst: eigenaar roept veroorzaker op zich te melden

In de nacht van zaterdag op zondag is bij de kruising van de Schoolstraat en de Molenstraat in Horst...

Limburg houdt buskaartjes betaalbaar ondanks kabinetsbezuinigingen

Gedeputeerde Jasper Kuntzelaers van Limburg heeft aangekondigd dat de provincie geen prijsverhoginge...

Vijfde editie G-debat in Horst aan de Maas

Op dinsdag 13 mei vindt in de raadzaal van gemeente Horst aan de Maas de vijfde editie van het Grote...