Terugkijken: De Sportzomer met Tom Daemen en Harrie Gommans

In een nieuwe uitzending van De Sportzomer blikken de gasten terug en vooruit op de wedstrijden van het Nederlands elftal op het EK Voetbal. Ook wordt het voetbal in de regio besproken.
Youri Buis | 6 juli 2024 10:56 | Aangepast op 6 juli 2024 10:56
Aan tafel bij Pascal Meyer en Roy Simons schuift deze aflevering Ron van den Bekerom aan. Per 1 augustus neemt hij afscheid als algemeen manager bij Helmond Sport, waar hij sinds begin 2023 werkzaam is. Eerder werkte hij bij VVV-Venlo, Fortuna Sittard en Roda JC. Ook was hij voorzitter van RKSV Wittenhorst.

Over de commerciële kant van voetbal komt Tom Daemen vertellen. Na zijn spelerscarrière bij onder meer Fortuna Sittard, MVV Maastricht, NEC en Go Ahead Eagles besloot hij zich te richten op de commercie. De voormalig middenvelder werd commercieel manager bij MVV en is dat sinds 2023 bij Fortuna Sittard, de club waar hij zijn spelerscarrière begon.

Daemen is niet de enige voormalig profvoetballer aan tafel. Ook Harrie Gommans schuift aan. De oud-aanvaller kwam als speler uit voor onder meer Fortuna Sittard, MVV, Excelsior Rotterdam, Vitesse, Roda JC en De Graafschap. Inmiddels is hij trainer en verruilde UNA uit Veldhoven eind vorig jaar voor Wittenhorst. Zondag start hij met zijn team aan de voorbereidingen op het nieuwe seizoen.

En verder…
Verslaggever Sandor Daniëls peilt in deze vierde aflevering de oranjekoorts bij café De Vangrail in Meijel. Daar moedigden tientallen supporters het Nederlands elftal aan in de achtste finales van het EK tegen Roemenië (0-3 winst). Er is ook weer een nieuwe editie van wasmachine schieten. Dit keer nemen de hoofdredacteuren van Omroep P&M en Omroep Horst aan de Maas het tegen elkaar op.

De Sportzomer is een wekelijks programma van Omroep P&M en Omroep Horst aan de Maas dat gaat over voetbal. Het programma wordt elke donderdag uitgezonden.

Lees ook

Gezamenlijk leesmoment in het Pools en Nederlands in bibliotheek

Op zaterdagochtend 28 juni organiseert BiblioNu een gezamenlijk leesmoment in het Pools en Nederland...

Themarondleiding op het Oud Kerkhof Horst

Na het succes van vorig jaar zijn de themarondleidingen op het Oud Kerkhof Horst weer terug. De twee...

Nieuwe speeltuin Kronenberg feestelijk geopend

De nieuwe speeltuin aan de Henri Vullinghsstraat in Kronenberg is officieel geopend. Dit gebeurde op...

Op onderzoek langs de waterkant in America

Wil je ook zoeken naar eendagsvlieglarven en andere waterdiertjes? IVN De Maasdorpen viert de Slootj...

BiblioNu en JobOn helpen werkzoekenden verder

Werkzoekenden in Horst aan de Maas kunnen deze zomer werk maken van hun loopbaanontwikkeling tijdens...

Inspiratie-avond over biodiversiteit in Horst

IVN De Maasdorpen organiseert een inspiratie-avond over biodiversiteit. Er wordt uitgezoomd naar de ...