Roy Broos nieuwe trainer dameselftal VV Hegelsom

Het damesteam van VV Hegelsom heeft een nieuwe trainer. Roy Broos uit Hegelsom neemt het elftal komend seizoen met William van de Munckhof onder zijn hoede.
Niels van Rens | 17 juli 2024 08:54 | Aangepast op 17 juli 2024 08:54
Broos komt uit Horst en is 20 jaar geleden gaan samenwonen in Hegelsom. Hij is getrouwd met Marlou Broos-Cox uit Hegelsom. Ze hebben samendrie kinderen.

Hegelsomse geschiedenis
Broos is begonnen met voetballen bij VV Hegelsom en maakte in de O-13 (toen nog de D’tjes) de overstap naar Wittenhorst. Hier heeft hij van zijn 19e tot zijn 27e in het eerste elftal gespeeld. “Hierna is Roy weer teruggekeerd naar Hegelsom en na enkele jaren in ons eerste elftal speelt hij inmiddels op zaterdag zijn wedstrijden bij de veteranen”, zegt VV Hegelsom. “Roy is zes jaar trainer geweest van zijn zoon. Dit heeft hij ook bij Hegelsom en Wittenhorst gedaan. Naast zijn grote hobby voetbal en vrienden werkt hij bij plantenkwekerij de Kemp in Meterik als operation manager . Voor komend seizoen heeft hij maar één doelstelling met ons dameselftal. Namelijk kampioen worden.”

Meest gelezen

Hitteplan vanaf zondag actief Limburg en Noord-Brabant

Jelle van de Steeg | 27 jun 2025 13:34

Bedrijfsongeval met gevaarlijke stof in Horst

Jelle van de Steeg | 30 jun 2025 11:17

Lees ook

Gezamenlijk leesmoment in het Pools en Nederlands in bibliotheek

Op zaterdagochtend 28 juni organiseert BiblioNu een gezamenlijk leesmoment in het Pools en Nederland...

Themarondleiding op het Oud Kerkhof Horst

Na het succes van vorig jaar zijn de themarondleidingen op het Oud Kerkhof Horst weer terug. De twee...

Nieuwe speeltuin Kronenberg feestelijk geopend

De nieuwe speeltuin aan de Henri Vullinghsstraat in Kronenberg is officieel geopend. Dit gebeurde op...

Op onderzoek langs de waterkant in America

Wil je ook zoeken naar eendagsvlieglarven en andere waterdiertjes? IVN De Maasdorpen viert de Slootj...

BiblioNu en JobOn helpen werkzoekenden verder

Werkzoekenden in Horst aan de Maas kunnen deze zomer werk maken van hun loopbaanontwikkeling tijdens...

Inspiratie-avond over biodiversiteit in Horst

IVN De Maasdorpen organiseert een inspiratie-avond over biodiversiteit. Er wordt uitgezoomd naar de ...