Horst
Terug

Wittenhorst VR1 boekt derde overwinning op rij

968d091cfa82df16245e5fb59291df7d.jpg

Op een zondag dat Wittenhorst 1 niet in in actie kwam, viel er bij de andere seniorenteams van Wittenhorst voldoende te beleven.

RKsv Wittenhorst - Omroep Horst aan de Maas |
 Hierbij een overzicht: Wittenhorst O23-1 leed een ruime nederlaag op bezoek bij Union: 5-2.Door deze nederlaag verliezen de talenten de aansluiting bij de top-vier en lijkt er na vier speelronden al een splitsing gemaakt te zijn: vier ploegen gaan uitmaken wie kampioen wordt, de vier andere wie zich al dan niet gaat handhaven. De taak voor de oranjehemden is duidelijk.Wittenhorst VR1 heeft haar derde overwinning op een rij geboekt door Leveroy VR1 met 2-0 te verslaan. Naast het feit dat de laatste drie wedstrijden negen punten opleverden, wisten de dames ook drie maal de nul te houden. De eerste twee wedstrijden van maart zijn twee toppers tegen de concurrenten SSS '18 en Festilent.Het G-elftal wist de bezoekers van NWC uit Asten met maar liefst 6-1 te verslaanen hiermee werd de eerste driepunter geboekt van de nieuwe competitie.Wittenhorst 2 weet weer wat winnen is.Na enkele wedstrijden zonder overwinning, werd op bezoek bij het derde elftal van IVO uit Velden met 1-3 gewonnen. Hiermee houden de oranjehemden in ieder geval de aansluiting met de top-drie.Wittenhorst 3 heeft (eindelijk) zijn eerste overwinning van dit seizoen weten te boeken.Op eigen veld met knap met 3-1 gewonnen van het tweede elftal van SVOC '01. De rode lantaarn wordt voorlopig nog bezet, maar er zijn nog voldoende wedstrijden om deze af te staan.Wittenhorst 4 verloor de derby tegen Venray 7 op eigen veld met 2-5.Niet gek, daar de bezoekers de bijna ongenaakbare koplopers zijn. Voorlopig blijven de Horstenaren dan ook negende. Wittenhorst 7 heeft een bijna zeldzame nederlaag geleden.Op eigen veld werd met 0-2 verloren van SSA S.V. Lottum-GFC'33 5MV. Dit is een kleine kink in de kabel voor titelprolongatie, maar deze is zeker nog binnen bereik. Wittenhorst 8 dendert door.Op eigen veld werd de derby tegen het derde elftal van Meterik overtuigend met 5-1 gewonnen. Inmiddels lijkt het er steeds meer op dat de titelstrijd tussen de Horstenaren en het tiende elftal van Sportclub Irene zal gaan. Beide kemphanen gaan nek aan nek.Wittenhorst 9 heeft op eigen veld met het kleinst mogelijke verschil gewonnen van het vierde elftal van Leunen: 1-0.Voorlopig staan de kameraden op een hele knappe tweede plek.Wittenhorst 10 heeft na twee opeenvolgende nederlagen weer een puntje gepakt.Deze werd behaald op bezoek bij het vijftiende elftal van sv Venray: 2-2. De voorsprong op de nummer laatst Sporting S.T. is vijf punten.

Lees ook

sebastian lutterberg sp.png

Gemeenteraadsverkiezingen

Lijsttrekker Sebastian Lutterberg (SP) in nieuwste aflevering 'Kiezen met'

In de podcast 'Kiezen met Omroep Horst aan de Maas' gaat Jelle van de Steeg in gesprek met de lijsttrekkers van de zeven partijen voor de gemeenteraadsverkiezingen van 2026. In de tweede aflevering is Sebastian Lutterberg van SP te gast.

dokter.jpg

Huisartsen in Noord-Limburg luiden noodklok: 'Hopen dat de politiek ons serieus neemt'

Huisartsenpraktijken in Noord-Limburg lopen tegen hun grenzen aan. De zorgvraag groeit snel, terwijl het aantal nieuwe zorgverleners achterblijft. Daardoor worden wachttijden langer en moeten steeds meer praktijken een patiëntenstop invoeren. Veel huisartsen maken zich zorgen over de toekomst van de zorg dicht bij huis.

bertha van de brink, wesp.jpeg

Imkers over opkomst Aziatische hoornaar: 'Inwoners kunnen helpen bij opsporing'

Imkers zijn weer begonnen met het opsporen van de Aziatische hoornaar. Nu de temperaturen stijgen, komen de eerste koninginnen uit hun winterverblijf tevoorschijn en beginnen ze met het bouwen van nieuwe nesten.

Motorkapoverleg 2.jpeg

Hulpdiensten oefenen grootschalig scenario in Kronenberg

Hulpdiensten houden in Kronenberg op 10 en 11 maart een grootschalige oefening bij het KJEM-gebouw aan de Meerweg 73. Tijdens de oefening, die beide dagen plaatsvindt tussen 08.00 en 17.00 uur, trainen brandweer, politie en ambulance gezamenlijk op een noodsituatie.

kay thijssen essentie.png

Gemeenteraadsverkiezingen

Lijsttrekker Kay Thijssen (Essentie) in eerste aflevering 'Kiezen met'

In de podcast 'Kiezen met Omroep Horst aan de Maas' gaat Jelle van de Steeg in gesprek met de lijsttrekkers van de zeven partijen voor de gemeenteraadsverkiezingen van 2026. In de eerste aflevering is Kay Thijssen van Essentie te gast.

20260308 Spek de Kas actie groepsfoto.JPG

€20.000 voor lokale verenigingen dankzij Spek de Kas-actie

Verenigingen uit Horst aan de Maas hebben samen een mooi bedrag opgehaald tijdens de recente Phicoop Spek de Kas-actie. In totaal werd er €20.000 verdeeld onder deelnemende clubs.