Horst
Terug

Wittenhorst met goed gevoel de winterstop in na zege in Malden

356b1f3e569b4c67ab2816c885844265.jpg

Wittenhorst 1 sluit het kalenderjaar af met een verdiende overwinning. Op bezoek bij Juliana ’31 in Malden won de ploeg van trainer Harrie Gommans met 1-3, waardoor de Horstenaren als achtste de winterstop van de Vierde Divisie ingaan

Eric Reijnders |  | Aangepast op
Veel kansen
Wittenhorst begon sterk aan de wedstrijd en kreeg in de openingsfase direct kansen via Beurskens en Driessen, maar de doelman van Juliana ’31 hield zijn ploeg op de been.

Ook Verkennis was dichtbij de openingstreffer, maar zijn inzet werd gekeerd. Halverwege de eerste helft bleef Wittenhorst aandringen, vooral uit corners, zonder succes.

Aan de andere kant moest doelman Craenmehr kort voor rust tweemaal reddend optreden. In de tegenaanval sloeg Wittenhorst alsnog toe: na hands maakte Verkennis vanaf elf meter vlak voor rust de 0-1.

Tweede helft
Na rust bleef Wittenhorst de bovenliggende partij. Craenmehr redde opnieuw knap, waarna Verkennis eerst een grote kans miste, maar even later opnieuw mocht aanleggen voor een strafschop na hands. Ditmaal faalde hij niet en verdubbelde de voorsprong.

In de 65e minuut viel de beslissing toen Mees Meeuwissen met een fraai geplaatst schot in de bovenhoek de 0-3 maakte. Juliana ’31 deed nog iets terug via Stijn Tacke, maar verder kwam de thuisploeg niet.

Met deze overwinning gaat Wittenhorst met vertrouwen en een achtste plaats de winterstop in, bovendien met één punt meer dan vorig seizoen.
bd8f7a02e13e066d0c68fa310efdff9e.jpg

Lees ook

LLTB_Vastelaovend_embleem_2026_1770730257.jpeg

LLTB vraagt met nieuw embleem aandacht voor belang boeren en tuinders tijdens Vastelaovend

De Limburgse Land- en Tuinbouwbond (LLTB) heeft voor het derde jaar op rij een Vastelaovend-embleem gemaakt. Met de tekst ‘Ózze boere trekke dich door de Vastelaovend!’ wil de organisatie laten zien hoe belangrijk boeren en tuinders zijn, ook tijdens de Vastelaovend.

De zaal, griendstveen, school, Loek Sijbers Renee savelkoul.png

Plannen voor onderwijs en verenigingen onder één dak in Griendtsveen

Basisschool, kinderopvang en het rijke verenigingsleven van het dorp samen onder één dak. Als het aan de initiatiefnemers ligt, krijgt Griendtsveen de komende jaren een nieuwe multifunctionele accommodatie (MFA) op de plek van gemeenschapshuis De Zaal.

cafe kleuskens

Café Kleuskens Meterik gered: Ted Verbers (24) nieuwe uitbater

Ted Verbers (24) neemt vanaf september Café Kleuskens in Meterik over. Horeca is hem niet onbekend, want zijn moeder Stephanie van der Pal is uitbater van Boëms Jeu in America.

7.png

Aflevering 2

Prinsenparade: de prinsen van Meterik, Broekhuizenvorst en Lottum

In de tweede aflevering van Prinsenparade 2026 zijn de prinsen van De Meulewiekers, C.V. de Blauwpoët en GMV de Peg te gast. De volledige aflevering is nu online terug te kijken.

arie stas.jpeg

Interview

Filmclub maakt nieuwe documentaire over The Sparks, ook speciaal concert aangekondigd

Na het succes van 'Die Verdomde Oorlog' keert documentairemaker Arie Stas samen met filmmakers Thuur van den Heuvel en Theei Custers terug met een documentaire over The Sparks. Ook komt de band met een speciaal concert.

Carnaval, regen.jpg

Vastelaovend

Carnaval bibbert van de kou: winterse jas geen overbodige luxe

Wie komend weekend de straat op gaat voor carnaval, doet er verstandig aan niet alleen het kostuum, maar ook thermokleding uit de kast te trekken. De feestvierders krijgen namelijk te maken met koud weer, stevige wind en zelfs kans op winterse buien.