Wijnhoven deed in 2018 mee aan de talentenjacht.
BetastRietbergen wordt verdacht van een zedenfeit dat in februari 2018 zou hebben plaatsgevonden in of rond de opnamestudio's waar The Voice of Holland werd opgenomen, laat het OM weten. Wijnhoven vertelde in januari vorig jaar in de talkshow Beau te zijn betast door Rietbergen.
Ali B en Marco BorsatoNaast Rietbergen wordt ook Ali B, jurylid van de talentenjacht, vervolgt voor meerdere zedenfeiten. Het onderzoek tegen Marco Borsato wordt bij gebrek aan bewijs geseponeerd, net zoals een eerdere zaak van een betrokken regisseur.
Wijnhoven voelt erkenningNienke Wijnhoven heeft "eindelijk het gevoel dat zij erkenning krijgt voor wat haar is overkomen". Dat laat de oud-kandidaat van The Voice of Holland weten via haar advocaat Sébas Diekstra. Wijnhoven voelt erkenning omdat 'zij als slachtoffer echt gehoord wordt'. "Haar ervaringen zijn niet gebagatelliseerd of verdraaid. Wat haar is overkomen wordt nu ook voor waarheid aangenomen door het Openbaar Ministerie. Zij is dankbaar voor het gedegen en integere strafrechtelijk onderzoek dat heeft plaatsgevonden."
Ook hoopt Wijnhoven dat anderen zich gesterkt voelen om alsnog naar voren te treden. Tegen andere slachtoffers zegt zij: "Het ligt niet aan jou en je bent niet alleen."