Horst
Terug

Vermagerde hond aangetroffen in buitengebied Grubbenvorst

b458aac5e631176db0944715696c9f12

Zondagmiddag hebben oplettende buurtbewoners een enigszins vermagerde hond, voorzien van halsband, in het buitengebied van Grubbenvorst aangetroffen.

Redactie |
De hond was gechipt, echter bleek die niet vermeld te staan in de Nederlandse database. Hierdoor kan de politie geen eigenaar achterhalen en hem informeren. De hond, vermoedelijk ras Amerikaanse Stafford, is opgehaald door medewerkers van Dierenambulance Noordelijk-Limburg en voorlopig ondergebracht in een hondenasiel. Mocht u weten woe de eigenaar is of u hebt meer informatie over de herkomst van deze hond? Neem dan contact op met de politie via 0900-8844.
7b44096b8d70a54e7aaed41e3676ad37

Lees ook

ravage na ongelluk a73

Ravage na ongeluk tussen twee personenauto's en vrachtwagen op A73

Twee auto's zijn vrijdag- op zaterdagnacht zwaar beschadigd geraakt na een ongeluk op de A73 bij Grubbenvorst. De inzittenden kwamen met de schrik vrij.

meuleveldkinderkoor

Meuleveldkinderkoor klaar voor uitvoering van Grumor in groep 8

Na maanden van repeteren is het bijna zover: het Meuleveldkinderkoor uit Horst brengt zondag de musical 'Grumor in groep 8' op de planken in ’t Gasthoes. Zo’n 70 kinderen werkten vol enthousiasme toe naar de voorstelling die werd geschreven door Paul van Loon in samenwerking met Stichting Leergeld.

Zon hitte stock

Tropische hitte

Weerstation in Horst tikt met 37,9 graden warmste temperatuur aan in Limburg

Om 15.00 uur was het weerstation in Horst het warmste van Limburg: het KNMI mat daar een temperatuur van 37,9 graden, gevolgd door Ell-Haler met 37,7 graden.

mfa kerkebos

Tropische hitte

MFA Kerkebos stelt gekoelde ruimtes beschikbaar voor inwoners

In Swolgen kunnen inwoners die verkoeling zoeken tijdens de extreme hitte terecht bij MFA Kerkebos. Naast de airco staat er koud drinken klaar en liggen er spelletjes om de tijd gezellig door te komen.

WhatsApp Image 2026-06-26 at 10.47.53

Tropische hitte

Code rood vanwege hitte: kermissen, winkels en horeca nemen maatregelen

Verschillende evenementen zoals de kermissen in Hegelsom en Grubbenvorst wijzigen de plannen vanwege de extreme hitte. Op vrijdag geldt code rood en passen ook winkels en horecagelegenheden de openingstijden aan.

waterlek lottum 2026

Opnieuw waterlek in Lottum: ongeveer 60 woningen getroffen

Donderdag zijn ongeveer 60 woningen getroffen door een waterlek aan de Wijlickshove in Lottum. Woensdagavond gebeurde dat ook al, toen aan de Grimmelsweg.