Horst
Terug

Verkeersschool Janssen krijgt na 40 jaar nieuwe eigenaar

9859a8a321e811464ddfcb733d8cfc6f

Carla en Leon Janssen kondigen aan dat Verkeersschool Janssen, na 40 jaar onder hun leiding, in nieuwe handen is gekomen. Het echtpaar, dat de verkeersschool met toewijding heeft opgebouwd tot een begrip in de regio, draagt het stokje over aan Tom Zwart en Lesley Machiels.

Bregje Deckers |  | Aangepast op
Tom en Lesley, de nieuwe eigenaren, staan te popelen om de verkeersschool voort te zetten met dezelfde passie en kwaliteit die Verkeersschool Janssen tot een succes heeft gemaakt.

Sinds de oprichting in 1970 heeft Verkeersschool Janssen duizenden leerlingen begeleid op weg naar hun rijbewijs. Onder de leiding van Carla en Leon groeide de verkeersschool uit tot een vertrouwde naam in de regio. "Met een focus op veiligheid, professionaliteit en persoonlijke begeleiding hebben we talloze leerlingen mogen helpen bij het behalen van hun rijbewijs", aldus Janssen op sociale media.

Carla en Leon blikken met veel voldoening terug op vier decennia van intensieve samenwerking met leerlingen, medewerkers en partners. "Bij deze willen wij alle leerlingen, medewerkers en partners bedanken voor hun vertrouwen, samenwerking en mooie herinneringen in de afgelopen 40 jaar. Het is een eer geweest om deel uit te maken van zoveel persoonlijke mijlpalen", sluiten ze hun bericht af.

Lees ook

kaasautomaat broekhuizenvorst

Kaasautomaat vernield bij melkveehouder in Broekhuizenvorst

De zuivelautomatiek van een melkveehouder in Broekhuizenvorst is door vandalen vernield.

aanhouding a73

Twee personen aangehouden op A73 bij Grubbenvorst

De politie heeft dinsdagavond twee personen aangehouden op de A73 bij Grubbenvorst op verdenking van overtreding van de Wet wapens en munitie en de Opiumwet. Dat deed het samen met het grensoverschrijdende politieteam van Duitsland.

veiligheidsregio auto

Felgroene voertuigen moeten herkenbaarheid van Officier van Dienst Bevolkingszorg vergroten

Bij een grote brand, een ernstig verkeersongeval of een andere calamiteit gaan de gedachten al snel uit naar de brandweer, politie en ambulance. Maar er is nóg een belangrijke schakel actief: de Officier van Dienst Bevolkingszorg. Vanaf vandaag zijn de officieren van Veiligheidsregio Limburg-Noord herkenbaar aan hun eigen felgroene dienstvoertuigen.

vlaspop

Vlaspop keert na jaar afwezigheid in september terug

Het festival Vlaspop in Melderslo keert in het eerste weekend van september terug. Vorig jaar werd het festival op het laatste moment geannuleerd.

Foto-Plasklas

Nieuwe Plasklas helpt ouders eerder op weg naar zindelijkheid

Kinderen in Nederland worden steeds later zindelijk. Om ouders hierbij te ondersteunen, starten de gemeenten in Noord- en Midden-Limburg samen met GGD Limburg-Noord en kinderopvangorganisaties de Plasklas. Via deze gratis training krijgen ouders praktische tips en oefeningen om hun kind op een positieve manier te begeleiden bij het zindelijk worden.

Brandweer ai

Heg in brand in Lottum: buurtbewoonster blust eerste vlammen

De brandweer in Lottum heeft maandagochtend een brand geblust in een heg. Een bewoonster van een naastgelegen huis was al begonnen met het doven van de eerste vlammen voor de brandweer arriveerde.