Horst
Terug

Verdachte steekpartij Horst is 19-jarige man

2c943a26411544e6b7c7ee65491594ce

Een 19-jarige man uit de gemeente Horst aan de Maas is aangehouden na de fatale steekpartij van maandagavond, meldt de politie dinsdagmiddag.

Timo Schmid (1Limburg) |
Meer kan de politie nog niet vertellen in verband met het lopende onderzoek. Een woordvoerder kan nog niet zeggen of de verdachte al is verhoord over het fatale incident. SteekpartijRond 19:35 uur werd maandagavond een 21-jarige jongen neergestoken vanwege nog onbekende reden. Mogelijk wilde hij een ruzie sussen. Het slachtoffer raakte zwaargewond en werd gereanimeerd, maar dat mocht niet baten. Snel daarna werden de festiviteiten in de plaats stilgelegd. Verdachte aangehoudenDe verdachte werd maandag tegen middernacht aangehouden op basis van getuigenverklaringen. Vanwege carnaval waren er veel mensen aanwezig in het dorpscentrum.

Lees ook

ravage na ongelluk a73

Ravage na ongeluk tussen twee personenauto's en vrachtwagen op A73

Twee auto's zijn vrijdag- op zaterdagnacht zwaar beschadigd geraakt na een ongeluk op de A73 bij Grubbenvorst. De inzittenden kwamen met de schrik vrij.

meuleveldkinderkoor

Meuleveldkinderkoor klaar voor uitvoering van Grumor in groep 8

Na maanden van repeteren is het bijna zover: het Meuleveldkinderkoor uit Horst brengt zondag de musical 'Grumor in groep 8' op de planken in ’t Gasthoes. Zo’n 70 kinderen werkten vol enthousiasme toe naar de voorstelling die werd geschreven door Paul van Loon in samenwerking met Stichting Leergeld.

Zon hitte stock

Tropische hitte

Weerstation in Horst tikt met 37,9 graden warmste temperatuur aan in Limburg

Om 15.00 uur was het weerstation in Horst het warmste van Limburg: het KNMI mat daar een temperatuur van 37,9 graden, gevolgd door Ell-Haler met 37,7 graden.

mfa kerkebos

Tropische hitte

MFA Kerkebos stelt gekoelde ruimtes beschikbaar voor inwoners

In Swolgen kunnen inwoners die verkoeling zoeken tijdens de extreme hitte terecht bij MFA Kerkebos. Naast de airco staat er koud drinken klaar en liggen er spelletjes om de tijd gezellig door te komen.

WhatsApp Image 2026-06-26 at 10.47.53

Tropische hitte

Code rood vanwege hitte: kermissen, winkels en horeca nemen maatregelen

Verschillende evenementen zoals de kermissen in Hegelsom en Grubbenvorst wijzigen de plannen vanwege de extreme hitte. Op vrijdag geldt code rood en passen ook winkels en horecagelegenheden de openingstijden aan.

waterlek lottum 2026

Opnieuw waterlek in Lottum: ongeveer 60 woningen getroffen

Donderdag zijn ongeveer 60 woningen getroffen door een waterlek aan de Wijlickshove in Lottum. Woensdagavond gebeurde dat ook al, toen aan de Grimmelsweg.