Horst
Terug

Veel records voor HZPC in Amsterdam

22def3df4282e34109267e3d8931e075

Zwemvereniging HZPC heeft zaterdag en zondag deelgenomen aan de Martinez Chocolade Cup in Amsterdam. Dit was de tweede keer dat de zwemclub aanwezig was bij deze wedstrijd. Het was voor alle zwemmers een gezellig weekend, waarbij iedereen mooie persoonlijke resultaten heeft behaald.

Niels van Rens |
Tijn van Kuijk had dit weekend vijf afstanden voor de boeg, waarvan hij vier persoonlijk records (PR’s) heeft gezwommen. Daarbij heeft hij zijn NK-limieten aangescherpt voor een betere plaatsing. Voor Meike van de Ree was het een leerzaam weekend waar ze heeft gezien waar haar verbeterpunten liggen op dit moment. Voor Benthe van de Ree stonden er vijf afstanden op het programma, daarvan heeft ze drie PR’s gezwommen. Deze wedstrijd heeft ze kunnen kijken waar verbeterpunten liggen, waar ze dan aan kan werken tijdens de trainingen. WinterkampioenschappenBij Ilse Versteegen stonden er twee afstanden op het programma. Op beide afstanden heeft zij een persoonlijk record gezwommen en op de schoolslag behaalde ze een limiet voor de Limburgse winterkampioenschappen in januari. Guido Jacobs kwam twee keer aan de start en daarbij heeft hij op één van de afstanden een persoonlijk record van 2 seconden gezwommen. Ook bij grote broer Jesse Jacobs erg goed. Jesse kwam twee keer aan de start en heeft op beide afstanden zijn PR verbeterd. Tot slot kwam Isis van Kuijk twee keer aan de start, waarbij ze op beide afstanden een nieuw PR noteerde. VertrouwenDe zwemmers gaan vol vertrouwen de nieuwe trainingsperiode in en gaan zich voorbereiden op de Nederlandse en Limburgse kampioenschappen die in december en januari op de wedstrijdkalender staan.

Lees ook

ravage na ongelluk a73

Ravage na ongeluk tussen twee personenauto's en vrachtwagen op A73

Twee auto's zijn vrijdag- op zaterdagnacht zwaar beschadigd geraakt na een ongeluk op de A73 bij Grubbenvorst. De inzittenden kwamen met de schrik vrij.

meuleveldkinderkoor

Meuleveldkinderkoor klaar voor uitvoering van Grumor in groep 8

Na maanden van repeteren is het bijna zover: het Meuleveldkinderkoor uit Horst brengt zondag de musical 'Grumor in groep 8' op de planken in ’t Gasthoes. Zo’n 70 kinderen werkten vol enthousiasme toe naar de voorstelling die werd geschreven door Paul van Loon in samenwerking met Stichting Leergeld.

Zon hitte stock

Tropische hitte

Weerstation in Horst tikt met 37,9 graden warmste temperatuur aan in Limburg

Om 15.00 uur was het weerstation in Horst het warmste van Limburg: het KNMI mat daar een temperatuur van 37,9 graden, gevolgd door Ell-Haler met 37,7 graden.

mfa kerkebos

Tropische hitte

MFA Kerkebos stelt gekoelde ruimtes beschikbaar voor inwoners

In Swolgen kunnen inwoners die verkoeling zoeken tijdens de extreme hitte terecht bij MFA Kerkebos. Naast de airco staat er koud drinken klaar en liggen er spelletjes om de tijd gezellig door te komen.

WhatsApp Image 2026-06-26 at 10.47.53

Tropische hitte

Code rood vanwege hitte: kermissen, winkels en horeca nemen maatregelen

Verschillende evenementen zoals de kermissen in Hegelsom en Grubbenvorst wijzigen de plannen vanwege de extreme hitte. Op vrijdag geldt code rood en passen ook winkels en horecagelegenheden de openingstijden aan.

waterlek lottum 2026

Opnieuw waterlek in Lottum: ongeveer 60 woningen getroffen

Donderdag zijn ongeveer 60 woningen getroffen door een waterlek aan de Wijlickshove in Lottum. Woensdagavond gebeurde dat ook al, toen aan de Grimmelsweg.