Horst
Terug

Veel handjes nodig bij "de Raat"

04d91203e2ce949deb96510b7914672b

De afwerking van de openbare bouwloods "de Raat" in Grubbenvorst is in gang gezet. De vloer is gestort en binnen kan begonnen worden aan de bouw van de keuken en de sanitaire ruimte.

Tom Rutten |
BuitenwerkzaamhedenOp Paaszaterdag staat de buitenruimte op het programma.Het hele voorterrein wordt beklinkerd. Daar is een stratenmakers ploeg voor gecharterd die de klinkers gaat leggen. Een kunst op zich. Om deze mannen zo snel en goed mogelijk te laten werken zijn er veel handjes nodig. Je hoeft verder geen kennis te hebben van het leggen, maar er mee voor zorgen dat klinkers etc. worden aangeleverd.Hier past het gezegde veel handen maken licht werk. Iedereen kan nu letterlijk een steentje bijdragen aan de totstandkoming van de Raat. AanmeldenZaterdag 16 april moeten de handjes uit de mouwen worden gestoken. Iedereen, jong en oud, kan een bijdrage leveren. Wat zou het fijn zijn als we met velen dit klusje klaren. Dus gewoon doen!!Laat aan Tom Rutten weten of je mee wil werken.Dat kan via mail: mhrutten@home.nlof bellen (appen) naar: 06 - 18 58 51 12
c69a60e6ef474037ed8df3191bc9b049

Lees ook

ongeluk tienray oprit afrit

Ongeluk bij oprit A73 Horst-Noord: twee auto's zwaar beschadigd

Twee auto's zijn zaterdagmiddag op de kruising van de Tienrayseweg met de oprit van de A73 met elkaar in botsing gekomen. Beide voertuigen liepen forse schade op.

proeverij syrië

Syrische proeverij brengt inwoners en nieuwkomers samen in Broekhuizen

Na drie succesvolle edities van 'Kom op de Soep' in Broekhuizen krijgt het initiatief in juni een bijzonder vervolg. Op 17 juni organiseren Syrische statushouders samen met vrijwilligers een Syrische proeverij in de tuin van het Brouwershuis.

bibliotheek, boeken

Bibliotheek Horst aan de Maas genomineerd voor beste bibliotheek van Nederland

Bibliotheek Horst aan de Maas is een van de genomineerden voor de 'Beste Bibliotheek 2026'. Een jury selecteerde de bibliotheek naast vier anderen.

gala dendron 2

Terugkijken: examenleerlingen Dendron College trekken door straten van Horst

Examenleerlingen van het Dendron College trokken donderdagavond met het gala door de straten van Horst. Eindstation was het centrum met een feestje bij Club Dims.

flatgebouw ter illustratie

Horst aan de Maas haalt taakstelling voor huisvesting statushouders

Horst aan de Maas is een van de weinige Limburgse gemeenten die voldoende statushouders heeft gehuisvest. Landelijk en regionaal kampen veel gemeenten nog met flinke achterstanden.

Lamb Weston

Lamb Weston wil fabriek in Broekhuizenvorst sluiten

Aardappelverwerker Lamb Weston Holdings is voornemens de productielocatie in Broekhuizenvorst te sluiten. Volgens het bedrijf is dat nodig vanwege een afnemende vraag naar frites en toenemende concurrentie uit andere landen.