Horst
Terug

VC Trivia grijpt naast zege in vijfsetter in Weert

Trivia.jpg

De volleybaldames van VC Trivia hebben zaterdag een nipte nederlaag geleden tegen VC Weert. In Weert trok de thuisploeg met 3-2 aan het langste eind. Opvallend: beide teams kwamen na vijf sets exact op 111 punten uit, maar VC Weert was op de beslissende momenten net iets scherper.

De wedstrijd begon met een gelijk opgaande strijd. VC Trivia had in de eerste set lange tijd het initiatief, maar kreeg in de slotfase geen grip op de sterke service van Weert. Dat resulteerde in een 25-22 setwinst voor de thuisploeg.

In de tweede set toonde Trivia veerkracht. Na een achterstand halverwege knokte de ploeg uit Horst aan de Maas zich terug in de set en bleef het koel in de slotfase: 23-25.

Strijdbaar Trivia
Ook in de derde set golfde het spel op en neer. Beide teams kregen kansen, maar pas in de absolute slotfase viel de beslissing. Na meerdere setpoints over en weer trok VC Weert met 30-28 aan het langste eind.

Ondanks die tik bleef Trivia strijdbaar. In de vierde set kreeg het steeds meer grip op het spel van Weert en won het overtuigend met 18-25.

Vertrouwen weg
De beslissende vijfde set begon veelbelovend voor Trivia, dat dankzij nieuwe energie snel een ruime voorsprong nam. Tot halverwege bleef die marge intact, maar daarna zakte het vertrouwen weg en kon Weert alsnog toeslaan: 15-11.

Door deze nederlaag blijft de strijd om de tweede plaats onverminderd spannend.

Lees ook

JPPA overname bedrijf.jpg

Nieuwe generatie aan het roer bij Pouwels Audiovisueel

Jeu Pouwels draagt sinds 1 januari stap voor stap de dagelijkse leiding over aan zijn zoon Hayke Pouwels. Op 9 februari gaat Jeu officieel met pensioen, na bijna dertig jaar het bedrijf te hebben geleid.

Jan van de Beuken 55 jaar Jeugdcarnaval Horst.jpg

5*11 jaar actief bij Jeugdcarnaval Horst

Oorkonde van Waardering voor Jan van den Beuken

Jan van den Beuken heeft de Oorkonde van Waardering ontvangen voor al zijn werk voor de Horster Jeugdcarnaval. Al decennialang is hij een vertrouwd gezicht bij d’n Dreumel, vooral achter de schermen van de wagenbouw.

08-02-2026 Auto op de kop Tienrayseweg foto 2.jpeg

Auto slaat over de kop op Tienrayseweg in Horst

In de nacht van zaterdag op zondag is rond 02.00 uur een personenauto over de kop geslagen op de Tienrayseweg in Horst. Het ongeval vond plaats toen de auto, die vanuit Horst in de richting van Tienray reed, door nog onbekende oorzaak van de weg raakte.

08-02-2026 Zilvervos OJC Merlin 2.jpg

Zilvervos voor 60-jarige OJC Merlin

De hoogste dorpsonderscheiding van Meerlo, de Zilvervos, ging op 7 februari naar OJC Merlin. Een eer die meer is dan symboliek. Het is een erkenning voor zestig jaar jeugdwerk dat diep verankerd zit in het dorp en ver daarbuiten.

2026 02-06 Ken & Robbie afscheid.jpg

Ken & Robbie stoppen na 11 jaar samen op het podium

Het Grubbenvorster zangduo Ken & Robbie stoppen na dit carnavalsseizoen met optredens. In een bericht op social media geven ze aan binnenkort de agenda voor de afscheidstoer bekend te maken.

2026-02-06 Hannes Rob Achten.png

Onderscheiding d'n Hannes voor Rob Achten

D’n Hannes van carnavalsvereniging D’n Dreumel is dit jaar uitgereikt aan Rob Achten. Hij ontving de onderscheiding namens alle Horster stamgasten die de afgelopen jaren steeds vaker hun stamcafé hebben zien verdwijnen.