Horst
Terug

Vandaag in 't Gasthoês: Boekpresentatie 'UitZicht'

b23836d55839e3acc6212e7fc6f58c30

Een levensvooruitzicht in donker en stilte. Die boodschap ontving Koen Versleijen op 25-jarige leeftijd toen de diagnose Syndroom van Usher werd vastgesteld. Een progressieve aandoening, niet behandelbaar, met het verwoestend eindbeeld: Koen wordt blind én doof.

Redactie |  | Aangepast op
Het boek UitZicht neemt je mee in zijn wereld. In het verleden, heden en zijn “kijk” op de toekomst. Een wervelende vertelling over angsten, falen, vaderschap, rouw, omgaan met pestgedrag, depressie, niet functionerende zorg, zelfhaat en de uiteindelijk kracht om alle tegenslagen te transformeren tot een hernieuwde levensvreugde.

Koen Versleijen – Spreker met impact
Alwin Grijseels – Auteur, scenarioschrijver en theaterschrijver

Het lied: UitZicht
Deze maand verschijnt de langverwachte biografie 'UitZicht', maar dat is niet het enige bijzondere nieuws dat Koen Versleijen aankondigt. Tijdens de boekpresentatie zal namelijk ook het gelijknamige lied 'UitZicht' worden gepresenteerd.

Na jarenlang liedjes en (song)teksten te hebben geschreven, besloot Koen dat dit speciale moment in zijn leven het perfecte moment was om ook een eigen nummer uit te brengen dat het verhaal van het boek muzikaal weerspiegelt. De muziek is gecomponeerd door niemand minder dan Bart van der Sterren, een veelzijdig muzikant en componist. Bart heeft daarnaast een getalenteerde groep muzikanten verzameld die het nummer zullen inspelen.

De boekpresentatie is op vrijdag 10 januari van 19.30 tot 21.00 uur in de theaterzaal in 't Gasthoês. Aanmelden kan via de website van BiblioNu. Deelname is gratis!

Lees ook

joep gommans

Televisie

Joep Gommans gaat in Dwars Door Limburg voedselverspilling tegen en maakt chips van brood

In het programma Dwars Door Limburg deze week aandacht voor (oud) brood. Joep Gommans gaat de verspilling ervan tegen door er chips van te maken.

pomp melderslo

Nieuws

Gerestaureerde Lambertusplein-pomp wordt begin oktober onthuld in Melderslo

Museumdorp De Locht in Melderslo onthult begin oktober de gerestaureerde dorpspomp die jarenlang op het Lambertusplein in Horst stond en daar een herkenbaar onderdeel van het dorpsbeeld was.

20260924-dichtbundel riet janssen

Reportage

81-jarige Riet Janssen uit Grubbenvorst publiceert debuut dichtbundel: ‘Ik juich heel stilletjes van binnen’

Janssen werkte maandenlang aan haar debuut die op donderdagmiddag gepresenteerd werd in zorgcentrum La Providence in Grubbenvorst.

Vuurwerk stock

Nieuws

Horst aan de Maas enige gemeente in Limburg met vuurwerkontheffing

De gemeente Horst aan de Maas biedt als enige Limburgse gemeente een ontheffing aan voor het vuurwerkverbod. Andere gemeentes voorzien te veel problemen omtrent de handhaving om zulke ontheffingen.

vorstelijk bouwen huisjes

Reportage

In Grubbenvorst bouwen ze 'tiny houses' voor middeleeuws festival Vôrstelijk

Eind oktober gaat Grubbenvorst twee dagen lang terug in de tijd met Vôrstelijk Festival. In een loods zijn ze daarom druk bezig met het bouwen van kleine huisjes voor het decor in een van de gebieden die het centrum omtoveren tot middeleeuws dorp.

nard reijnders voorstelling

Nieuws

Kaarten extra voorstelling ‘Het verhaal van mijn vader’ van Nard Reijnders in de verkoop

De kaartverkoop voor de extra voorstellingen van ‘Het verhaal van mijn vader’ door Nard Reijnders is gestart. De voorstelling over het oorlogsverhaal van zijn vader Toon Reijnders is op 15, 16, 17 en 18 oktober opnieuw te zien op de Duitse militaire begraafplaats in Ysselsteyn.