DebuutalbumIn de afgelopen weken trok Träcksäck met hun caravan door Nederland. Muzikale vrienden en andere bekende Nederlanders hoorde als allereerste de Träcksäck liedjes van het debuutalbum.Op dit album maken Tren en Bart een wereldreis langs diverse muziekstijlen waarbij hun lievelingsinstrument in elk lied centraal staat.
Leave in de BrouwerieHet album met de feestelijke titel “Leave in de Brouwerie” ziet op13 april het levenslicht tijdens een releaseshow in Grenswerk in Venlo. Tijdens deze avond speelt de band voor het eerst in volledige bezetting met blazers en koortjes hun festivalset, waarmee ze komend seizoen langs de festivals träcken.
FestivaltourDe festivaltour start meteen daarna op seizoensopener Paaspop.Na het eerste festivaloptreden op zondag 17 april in Schijndel trekt Träcksäck langs verschillende grote festivals in Nederland.Binnenkort zullen meer data bekend worden gemaakt, tickets voor de releaseparty zijn nu via de website verkrijgbaar.