Horst
Terug

Toverland komt met nieuwe parkshow Aqua Bellatores

9fafdc9dafc973d65fe36024c375c435.jpg

Attractiepark Toverland in Sevenum presenteert dit zomerseizoen een nieuwe parkshow: Aqua Bellatores. De show staat in het teken van een strijd tussen goed en kwaad en is gevuld met stunts en watereffecten.

Niels van Rens |
Aqua Bellatores, wat staat voor ‘waterstrijders’, speelt zich af in entreegebied Port Laguna. De inwoners van Port Laguna vieren op het dorpsplein het jaarlijkse zomerfeest. Wanneer zeerovers de macht over de magie van Port Laguna weten te grijpen, volgt een spectaculaire strijd vol stunts en watereffecten. “Bij de ontwikkeling van Aqua Bellatores was spektakel het uitgangspunt”, legt Luke Verhoeven, manager entertainment, uit. “Door een combinatie van parkour, freerunning, acrobatiek, trampolines, ziplines en watereffecten aan te bieden, hebben we iets unieks in huis.” PrimeurWater speelt in Aqua Bellatores de hoofdrol. In het decor zijn 32 watervallen en 17 fonteinen verwerkt. Het hoogtepunt van de show is een vloedgolf van drieënhalve meter breed, waarbij 10.000 liter water over het decor gestort wordt. “De watereffecten die we in Aqua Bellatores gebruiken zijn nog niet eerder vertoond in parkshows. We hebben de techniek hierachter dan ook in eigen beheer ontwikkeld. Hier zijn we erg trots op”, zegt Verhoeven. Groot decorHet decor is vormgegeven als een dorpsplein met kleurrijke geveltjes, passend binnen de mediterrane stijl van Port Laguna. Ook zijn er talloze tonnen, katrollen, vaandels en marktkraampjes terug te vinden. Centraal op het dorpsplein staat een standbeeld dat de magie van Port Laguna letterlijk in handen heeft. Het decor is 25 meter breed, 12 meter diep en 7 meter hoog. Voorstellingen Aqua Bellatores wordt twee tot vier keer per dag opgevoerd tussen vrijdag 7 april en zondag 27 augustus. De show is tweetalig: Nederlands en Engels.
354d2bbad2cf8edddfcfd342557dec54.jpg

Lees ook

theateratelier.jpeg

Theateratelier is er voor plezier en moeilijke emoties: 'Je innerlijke kind activeren'

Het Theateratelier is onderdeel van PSW en ingericht om elke vrijdagochtend plezier te maken, maar ook ruimte te geven aan moeilijke emoties. Jonas Ramaekers gaat al ruim een jaar elke vrijdag naar het Theateratelier dat recent verhuisde naar de nieuwe locatie van Onze Loods.

Evenement optreden concert podium.jpg

Ronkende motoren, toneel, kunst, sport en muziek tijdens een druk evenementenweekend

De week vloog als een raket voorbij. Nog even en we kunnen een streep zetten door de 16e week van 2026. Maar niet voordat we van het weekend hebben genoten met een uitgaansagenda vól evenementen. Een gedeelte daarvan die bij ons bekend zijn hebben we op een rijtje gezet.

jens foundation.png

Speciale menwagen in ontvangst genomen door Stichting ORO bij de Peelbergen

Stichting ORO heeft donderdagavond een speciale menwagen overhandigd gekregen door Stichting JENS Foundation. Met de menwagen kunnen ook mensen in een rolstoel genieten van een ritje achter een paard of pony.

VVD_HadM_Pieter_Goedhart.jpg

Formatie

Pieter Goedhart door VVD voorgedragen als kandidaat wethouder

De VVD-fractie in Horst aan de Maas heeft Pieter Goedhart voorgedragen als kandidaat wethouder in het nieuwe te vormen college. Vorige week ging het formatieproces van start.

grubbenvorst van boven

Duurzaamheid

Grubbenvorst mogelijk hart van groot onderzoek naar Limburgse aardwarmte

Kan de Limburgse bodem veilig warmte leveren aan huishoudens en kassen? Een vraag die de provincie, het Rijk en deskundigen proberen te beantwoorden en waarbij nadrukkelijk wordt gekeken naar Grubbenvorst.

natuur, libelle, blad.png

Tientallen miljoenen voor verbetering Limburgse natuur

De provincie Limburg heeft een regeling opengesteld om de natuur in Limburg te verbeteren. In totaal is er 27,5 miljoen euro beschikbaar. Dat geld komt van het Rijk.