Horst
Terug

Toverland investeert: groot kantoorgebouw voor personeel

9a1675b4ed35f4cdada96e283cc0a5ba.jpg

Attractiepark Toverland in Sevenum gaat flink investeren. Er komt een speciaal personeelsgebouw op het terrein met onder andere een dans- en sportstudio en een restaurant.

Niels van Rens |  | Aangepast op
Momenteel verblijven de werknemers van Toverland in containers. Het is al langer de wens van het park om de medewerkers onder te brengen in een eigen pand. Het ClubhuisArchitectenbureau Dreessen Willemse uit Heerlen heeft gezorgd voor het ontwerp. Toverland noemt het gebouw ‘Het Clubhuis’. Het architectenbureau omschrijft het pand niet als kantoor, maar een Clubhuis voor alle medewerkers. Energie-neutraalHet is modern en passend bij de thematiek van het park, zegt Dreessen Willemse. Het is een energie-neutraal kantoor en wordt volledig in hout geconstrueerd. In het pand zit onder andere een restaurant, dans- en sportstudio en heeft een hybride werkomgeving. Centraal in het gebouw ligt een plein, waar een groene trap als klimplant door de houten structuur omhoog slingert. WerkplaatsNaast het Clubhuis ligt de nieuwe werkplaats met diverse ateliers, waar gewerkt wordt aan de creatie van attracties, kostuums en onderhoud van Toverland. Verplaatsen kantoorDe bouwplanning is in grote lijnen al bepaald. Toverland start in januari 2024 met de eerste werkzaamheden en verwacht dat het realiseren van het Clubhuis ongeveer een jaar gaat duren, laat het attractiepark aan Omroep Horst aan de Maas weten. In de tussentijd worden de kantoren verplaatst naar een tijdelijke huisvesting achter het entreegebied Port Laguna. 
03cf961b6a928feaabb60bc945b66196.jpg
ed5d987038f75f6f84239925a7020717.jpg
86457a8d92658f0913e76455e7bb9ae2.jpg
067c663f347650674b00fce64fdb7264.jpg

Lees ook

BuitenGewoonBereikbaar 1..jpg

BuitenGewoonBereikbaar rondt glasvezelproject Horst aan de Maas af

De stichting BuitenGewoonBereikbaar heeft haar werkzaamheden definitief afgerond. De organisatie, die in 2019 en 2020 verantwoordelijk was voor de aanleg van een glasvezelnetwerk in het buitengebied van Horst aan de Maas, zet haar laatste beschikbare middelen in om drie maatschappelijke initiatieven te ondersteunen.

Definitieve gunning onderhoud gemeentelijk vastgoed_april 2026 (2).jpeg

Gemeente wijst onderhoudspartners aan voor gemeentelijk vastgoed

De gemeente Horst aan de Maas heeft de selectie afgerond voor nieuwe meerjarige onderhoudscontracten voor het gemeentelijk vastgoed en monumentale gebouwen. Het gaat om afspraken met verschillende gespecialiseerde partijen die de komende jaren verantwoordelijk worden voor het technisch en bouwkundig onderhoud van onder meer sporthallen, buurtcentra, culturele accommodaties en monumenten.

politiecontrole sevenum met poolse politie (2).jpeg

Grote verkeerscontrole in Sevenum, ook Poolse politie betrokken

Bij een grote verkeerscontrole aan de Middenpeelweg in Sevenum zijn dinsdag verschillende automobilisten bekeurd. Ook de Poolse politie was betrokken bij de controle.

proeflokaal horst.png

Nieuw uitbatersduo over café in Horst: 'Eindelijk is de kogel door de kerk'

Na de bekendmaking maandagavond stroomden de positieve reacties op het nieuwe uitbatersduo voor Het Proeflokaal binnen. Onder de nieuwe naam 'café De Kletser' gaan de beide heren werken aan een kroeg met veel traditie, maar mag er ook een nieuwe wind waaien.

pexels-michaela-st-3448542-25635874.jpg

Waterstof

Gemeenten onderzoeken aansluiting op waterstofnetwerk

De gemeenten Peel en Maas, Horst aan de Maas, en Venlo gaan samen onderzoeken of ze lokaal kunnen aansluiten op het Waterstofnetwerk Limburg. Daarmee willen ze inspelen op de toekomst van duurzame energie.

gratis fruit dendron college.jpeg

Week lang gratis fruit voor leerlingen op Dendron College

Leerlingen op het Dendron College krijgen deze week gratis fruit. Het gratis uitdelen van fruit is onderdeel van een experiment om jongeren te stimuleren gezonder te eten.