Horst
Terug

Tiger tank Militracks oorlogsmuseum Overloon

1be64de822c3d504c76e994a745f0a4a.jpg

Dit weekend is er bij Militracks in Overloon een Tiger tank te zien. Hoewel die niet zal rijden, zal het toch het hoogtepunt van het voertuigprogramma zijn.

Redactie |  | Aangepast op
De restauratie van deze iconische Duitse tank is jaren geleden gestart. Het motorblok ligt er nog niet in, maar voor de rest is het voertuig compleet. Tanks uit 12 landen De organisatie hield deze verrassing tot het laatste moment achter de hand, omdat er nogal wat transportvergunningen voor nodig waren om het gevaarte naar Overloon te halen. Maar op donderdag 18 mei werd het voertuig in Overloon gebracht.Met 150 voertuigen van 88 teams uit 12 landen is het evenement uniek in zijn soort.

Lees ook

Avalon Toverland.jpg

Provincie wil 20 miljoen euro lenen aan Toverland voor uitbreiding

Attractiepark Toverland in Sevenum krijgt naar alle waarschijnlijkheid een lening van 20 miljoen euro van de provincie Limburg. Een ruime meerderheid van de Statenfracties reageerde positief op de plannen tijdens een commissievergadering.

Evenement optreden concert podium.jpg

Een zonnig weekend boordevol evenementen

Je hebt 'm een tijdje moeten missen: de weekendagenda. We hebben een gedeelte van de activiteiten die bij ons bekend zijn op een rijtje gezet. Met het zonnige weer is het tijd om lekker weekend te vieren!

benzine.jpg

Meer betalen aan de pomp: ook in Horst aan de Maas benzineprijs flink gestegen

In Horst aan de Maas was de benzineprijs op 3 maart 2026 voor Euro95-benzine 2,13 euro per liter. Daarmee ligt de prijs 0,16 euro hoger dan in juni 2025, toen je voor een liter benzine 1,98 euro betaalde.

Boomfeestdag Schadijkse Bossen6.jpg

Meer dan 500 jonge bomen geplant door leerlingen in Schadijkse bossen

Leerlingen van basisschool Onder de Wieken uit Meterik hebben dinsdagochtend geholpen bij het planten van jonge bomen en struiken in de Schadijkse bossen. Samen met boswachters en vrijwilligers werden meer dan 500 jonge eiken en lijsterbessen geplant.

Gideon Aarts, programmaregisseur biblionu.png

Bibliotheek helpt inwoners na datalek Odido: ‘Twijfel je? Kom langs’

Het recente datalek bij telecomprovider Odido zorgt voor onrust onder inwoners. Bij de bibliotheek in Horst komen steeds meer vragen binnen van mensen die zich zorgen maken over hun persoonlijke gegevens.

dendron college close.png

Update

Oud-docent Dendron College veroordeeld voor aanranding op festival

Oud-docent van het Dendron College Lennard J. is veroordeeld voor de aanranding van twee leerlingen op een festival. De rechter legde J. een taakstraf op van 80 uur.