Horst
Terug

Tienrayseweg overdag afgesloten in groot deel van mei

a05c26ba70515af00bd38d197e2c4420.jpg

In de maand mei gaan diverse partijen aan de slag op en rond de Tienrayseweg, de verbindingsweg tussen Horst en Tienray. Behalve het snoeien van de bomen word ook gewerkt aan de waterleiding en zijn er asfalteringswerkzaamheden op de Spoorstraat in Tienray.

Redactie |  | Aangepast op
Gedurende de werkzaamheden is de weg overdag afgesloten of wordt het verkeer geregeld door verkeersregelaars. Er zijn omleidingsroutes, doorgaand (vracht-)verkeer wordt geadviseerd de A73 te nemen en ter hoogte van Venray afslag 9 (Venray/Oostrum) te nemen en via de N270 richting Wanssum de weg te vervolgen. WerkzaamhedenDe gemeente Horst aan de Maas gaat vanaf maandag 1 tot en met vrijdag 5 mei snoeiwerkzaamheden uitvoeren. De Tienrayseweg is dan buiten de spits afgesloten kan het plaatselijke verkeer via omleidingsroutes rijden. Het fietspad blijft ten alle tijden open.Waterleidingmaatschappij Limburg gaat van maandag 8 mei tot en met woendag 10 mei aan de slag aan de waterleiding: zij gaan de oude waterleiding dämmeren: daar waar een oude brandkraan zit zal gewerkt worden. Er zijn dan verkeersregelaars ter plaatsen. Klinkers voor asfaltDaarna gaat Waterleidingmaatschappij Limburg van maandag 22 mei tot en met vrijdag 26 Mei de tijdelijk klinkers vervangen op de Spoorstraat vanaf het spoor tot aan het centrum van het dorp vervangen voor asfalt. Deze asfalteringswerkzaamheden zijn nog onder voorbehoud.

Lees ook

VVD_HadM_Pieter_Goedhart.jpg

Formatie

Pieter Goedhart door VVD voorgedragen als kandidaat wethouder

De VVD-fractie in Horst aan de Maas heeft Pieter Goedhart voorgedragen als kandidaat wethouder in het nieuwe te vormen college. Vorige week ging het formatieproces van start.

grubbenvorst van boven

Duurzaamheid

Grubbenvorst mogelijk hart van groot onderzoek naar Limburgse aardwarmte

Kan de Limburgse bodem veilig warmte leveren aan huishoudens en kassen? Een vraag die de provincie, het Rijk en deskundigen proberen te beantwoorden en waarbij nadrukkelijk wordt gekeken naar Grubbenvorst.

natuur, libelle, blad.png

Tientallen miljoenen voor verbetering Limburgse natuur

De provincie Limburg heeft een regeling opengesteld om de natuur in Limburg te verbeteren. In totaal is er 27,5 miljoen euro beschikbaar. Dat geld komt van het Rijk.

BuitenGewoonBereikbaar 1..jpg

BuitenGewoonBereikbaar rondt glasvezelproject Horst aan de Maas af

De stichting BuitenGewoonBereikbaar heeft haar werkzaamheden definitief afgerond. De organisatie, die in 2019 en 2020 verantwoordelijk was voor de aanleg van een glasvezelnetwerk in het buitengebied van Horst aan de Maas, zet haar laatste beschikbare middelen in om drie maatschappelijke initiatieven te ondersteunen.

Definitieve gunning onderhoud gemeentelijk vastgoed_april 2026 (2).jpeg

Gemeente wijst onderhoudspartners aan voor gemeentelijk vastgoed

De gemeente Horst aan de Maas heeft de selectie afgerond voor nieuwe meerjarige onderhoudscontracten voor het gemeentelijk vastgoed en monumentale gebouwen. Het gaat om afspraken met verschillende gespecialiseerde partijen die de komende jaren verantwoordelijk worden voor het technisch en bouwkundig onderhoud van onder meer sporthallen, buurtcentra, culturele accommodaties en monumenten.

politiecontrole sevenum met poolse politie (2).jpeg

Grote verkeerscontrole in Sevenum, ook Poolse politie betrokken

Bij een grote verkeerscontrole aan de Middenpeelweg in Sevenum zijn dinsdag verschillende automobilisten bekeurd. Ook de Poolse politie was betrokken bij de controle.