Horst
Terug

Terugkijken: Dodenherdenking vanuit 't Gasthoês

7d6fb0a5d82bc205f39b365ef5de0d84.jpg

De live-uitzending van de Dodenherdenking vanuit 't Gasthoês is nu online terug te kijken. Vanavond zal de indrukwekkende herdenking ook terug te zien zijn op televisie.

Jelle van de Steeg |  | Aangepast op
Tijdens de herdenking werd er gesproken door onder anderen Henk Nellen, Hans Steenmetz, Petra Leijssen, Geert Josten en Annemie Craenmehr. Deken Wilson Varela deed namens de kerken in Horst aan de Maas een gebed. Namens het gemeentebestuur deed Anita Wagenaar het woord. Het Horster Mannenkoor verzorgde de zang tussen de toespraken in.

Voorafgaand aan de herhaling op televisie zal eerst de documentaire uit 1994 ter ere van vijftig jaar bevrijding Horst te zien zijn op Omroep Horst aan de Maas.

Lees ook

Boomfeestdag Schadijkse Bossen6.jpg

Meer dan 500 jonge bomen geplant door leerlingen in Schadijkse bossen

Leerlingen van basisschool Onder de Wieken uit Meterik hebben dinsdagochtend geholpen bij het planten van jonge bomen en struiken in de Schadijkse bossen. Samen met boswachters en vrijwilligers werden meer dan 500 jonge eiken en lijsterbessen geplant.

Gideon Aarts, programmaregisseur biblionu.png

Bibliotheek helpt inwoners na datalek Odido: ‘Twijfel je? Kom langs’

Het recente datalek bij telecomprovider Odido zorgt voor onrust onder inwoners. Bij de bibliotheek in Horst komen steeds meer vragen binnen van mensen die zich zorgen maken over hun persoonlijke gegevens.

dendron college close.png

Update

Oud-docent Dendron College veroordeeld voor aanranding op festival

Oud-docent van het Dendron College Lennard J. is veroordeeld voor de aanranding van twee leerlingen op een festival. De rechter legde J. een taakstraf op van 80 uur.

Passion Lottum, Roel Verheggen, Ben Sanders

Passion Horst aan de Maas keert terug naar Lottum: 'We trekken het verhaal naar het nu'

De Passion Horst aan de Maas keert dit voorjaar terug naar de kerk in Lottum, maar in een nieuwe vorm. Onder de titel Geef mij nu je angst brengt de organisatie een eigentijdse interpretatie van het lijdensverhaal, met nadruk op actuele thema’s als angst, verlies en verbondenheid.

Woningbouw huizen.jpg

Woningbouw

Horst aan de Maas haalt woningbouwambitie met 104 procent

Horst aan de Maas heeft de afgelopen vier jaar 1040 woningen gerealiseerd. Daarmee is de ambitie van de gemeente gehaald, terwijl het percentage landelijk een stuk lager ligt.

Rondje Limburg - Aflevering 2

Van Romeinse graven tot TikTok-hits: tweede aflevering Rondje Limburg

Van archeologische topvondsten tot virale video’s op TikTok: de tweede aflevering van Rondje Limburg laat de veelzijdigheid van de provincie zien.