Horst
Terug

SV Kronenberg op zoek naar clubhistorie

cfbf32d67d4580797a4cdcefba8f8d58.jpg

De voetbalclub van Kronenberg bestaat op 15 mei 2022 precies 90 jaar. En om dit te vieren zijn verschillende werkgroepen bezig om een jubileumfeest te organiseren in het weekend van 24 tot 26 juni 2022.

Eric Reijnders |
Een van de wensen van de jubilerende vereniging is om een magazine/boekwerk samen te stellen over de historie van de club. De Kronenbergse club is op zoek naar foto’s van vroeger en ander materiaal. Daarnaast zullen verhalen uit de oude doos worden opgehaald en opgetekend. Anekdotes Heeft u een mooie anekdote over het voetbal in vroeger jaren in Kronenberg of weet jij wanneer of hoe vaak de eerste elftal kampioen is geworden? Stuur dan een bericht naar svkberg@gmail.com en de club neemt dan contact met je op.

Lees ook

08-02-2026 Zilvervos OJC Merlin 2.jpg

Zilvervos voor 60-jarige OJC Merlin

De hoogste dorpsonderscheiding van Meerlo, de Zilvervos, ging op 7 februari naar OJC Merlin. Een eer die meer is dan symboliek. Het is een erkenning voor zestig jaar jeugdwerk dat diep verankerd zit in het dorp en ver daarbuiten.

2026 02-06 Ken & Robbie afscheid.jpg

Ken & Robbie stoppen na 11 jaar samen op het podium

Het Grubbenvorster zangduo Ken & Robbie stoppen na dit carnavalsseizoen met optredens. In een bericht op social media geven ze aan binnenkort de agenda voor de afscheidstoer bekend te maken.

2026-02-06 Hannes Rob Achten.png

Onderscheiding d'n Hannes voor Rob Achten

D’n Hannes van carnavalsvereniging D’n Dreumel is dit jaar uitgereikt aan Rob Achten. Hij ontving de onderscheiding namens alle Horster stamgasten die de afgelopen jaren steeds vaker hun stamcafé hebben zien verdwijnen.

06-02-2026 Lintje Ger Gubbels.jpg

Koninklijke onderscheiding voor Ger Gubbels uit Horst

Tijdens de Klosoverdracht vrijdagavond heeft Ger Gubbels vrijdag een Koninklijke onderscheiding uitgereikt gekregen. De 69-jarige Gubbels uit Horst is sinds 1996 betrokken als commissiehoofd De Klos, ook wel 'Meisterklosjaar'.

P1230594.JPG

Vastelaovend

Optocht Gekke Maondaag Grubbenvorst vanavond terug te zien op televisie

De optocht tijdens Gekke Maondaag deze week in Grubbenvorst is vanavond te zien op televisie. Een herhaling is te zien op zondagavond.

dorothé cox

TOP 111

Dorothé Cox met ‘Ik zui zò gaer’ opnieuw op 1 in de Top 111

‘Ik zui zò gaer’ van Dorothé Cox staat opnieuw op 1 in de Horster Top 111. Nadat de lijst vorig jaar alleen vastelaovesnummers bevatte van Horst, is het nu een mix van nummers uit verschillende dorpen.