Van september tot juni 2024 wordt elke twee weken op donderdagavond een filmvertoond in de theaterzaal van ’t Gasthoês.
Juweeltjes op het witte doekTwintig bijzondere films, van arthouse films tot diepgaande documentaires. Films die vaak in de prijzen zijn gevallen. Stuk voor stuk juweeltjes op het witte doek.
Ook voor dit seizoen heeft programmeur José weer een aantal pareltjes geprogrammeerd. Humor, drama en zelfs een thriller passeren dit seizoen de revue.
ProgrammaWil je weten welke films? De flyer met het filmprogramma is verkrijgbaar in ’t Gasthoêsof meld je aan voor de digitale nieuwsbrief op www.filmtheater.nu om de filmtitels te ontvangen.
De films starten altijd om 20.00 uur en worden in principe zonder pauze vertoond. Tickets zijn verkrijgbaar via de website van FilmTheater Horst of aan de avondkassavanaf 19.00 uur.