Horst
Terug

Sevenums festival Op T’ Veltje gecanceld vanwege slecht kaartverkoop

2648dff00417b4bf6ff0e9596ee80e9c

De geruchten ging al langer rond: het Sevenumse festival Op T’ Veltje is gecanceld vanwege slecht kaartverkoop. De organisatie laat dit nu weten op sociale media.

Niels van Rens |  | Aangepast op
Vorig jaar was het festival volgens de organisatie nog uitverkocht, dit jaar ging het minder. Moeilijke keuze“Ondanks de vele positieve reacties bleek dat de kaartenverkoop tot op heden niet genoeg is om een festival aan te bieden naar jullie verwachtingen”, zegt de organisatie. “Helaas moeten wij, als organisatie van Op T’ Veltje Festival, een moeilijke keuze maken en mededelen dat het festival op 14 en 15 juli niet plaats zal vinden.” Opmerkelijk is dat er gewoon nog tickets te koop zijn op de website van het festival. De organisatie meldt dat iedereen die een ticket heeft gekocht, het geld terugkrijgt.

Lees ook

davy crockett day aftetr

Nieuws

De ochtend na grote brand in Meterik: 'Onze trots is afgebrand. Dat doet pijn'

"Zeven maanden hebben we gebouwd, met man en macht. En nu is het weg." De ochtend na de brand die de gloednieuwe saloon van Davy Crockett in Meterik in de as legde, loopt Jan Joosten van de schietvereniging door de smeulende resten. "Onze trots is afgebrand. Dat doet pijn."

20261022-tuinbouw

Reportage - Lichtvervuiling #3

Verduisteringsdoeken helpen tegen lichtvervuiling van tuinbouwkassen: ‘Licht dat de hemel in gaat, daar heeft niemand wat aan’

Nederland is een van de meest verlichte landen ter wereld. In Horst aan de Maas komt een groot deel van de nachtelijke, oranje hemelgloed van Trade Port en de tuinbouwkassen. Toch zijn er ook maatregelen om de lichtvervuiling te verminderen, zoals de verduisteringsdoeken bij rozenkwekerij Paul van der Hulst.

brand davy crockett 4

112

Grote uitslaande brand bij schietvereniging Davy Crockett in Meterik

Bij schietvereniging Davy Crockett aan de Bergsteeg in Meterik is vrijdagavond een grote brand uitgebroken. Zaterdag zou de officiële heropening van de vernieuwde saloon plaatsvinden.

melderse top 500

Nieuws

Melderse Top 500 dit jaar in het teken van Stichting Kankerpraat

Stichting Kankerpraat is het goede doel voor de aankomende editie van Melderse Top 500. Drie dagen lang wordt er vanuit café 't Tunneke live radio gemaakt en geld opgehaald voor het goede doel.

botsing lottum boom broekhuizerweg

112

Bestelbus raakt boom in Lottum, persoon naar ziekenhuis gebracht

Een bestelbus is vrijdagmiddag rond 12.00 uur van de weg geraakt en tegen een boom tot stilstand gekomen. Het ongeluk gebeurde op de Broekhuizerweg in Lottum.

politie

112

Hulpdiensten uitgerukt voor bedrijfsongeval bij bakkerij in Lottum

Meerdere hulpdiensten zijn vrijdagochtend rond 09.30 uur uitgerukt voor een bedrijfsongeval bij een bakkerij aan de Hoofdstraat in Lottum. Onder meer de brandweer, ambulance en politie kwamen ter plaatse.