Horst
Terug

Rudy Tegels terug als voorzitter Jumping Zaerum

7d8ec28bec490b2461c2865dc30ae704

Rudy Tegels is weer voorzitter geworden van Jumping Zaerum.

Redactie Omroep HadM |
Tot 2020 was Rudy ook voorzitter, echter toen hij wethouder van Horst aan de Maas werd heeft hij de voorzittershamer overgedragen aan Frank Laenen. Frank heeft een aantal maanden geleden te kennen gegeven te stoppen als voorzitter. Nadat Rudy Tegels gestopt is als wethouder, is hij door de organisatie gevraagd om weer voorzitter te worden. Dorpsfeest‘Jumping Zaerum is een fantastisch dorpsfeest waar veel mensen van jong tot oud plezier aan beleven. Het evenement is ook prachtige promotie voor de paardensport. In het verleden heb ik altijd heel fijn samengewerkt met de mensen in de organisatie. Toen deze mensen mij benaderden met de vraag om weer voorzitter te worden, heb ik daar vol overtuiging ‘ja’ op gezegd. Samen met de andere acht vrijwilligers in de organisatie gaan we de komende jaren het evenement weer met veel enthousiasme organiseren!’ Jumping Zaerum vindt dit jaar plaats op zaterdag 27 augustus. Die dag wordt het Raadhuisplein in Sevenum weer omgebouwd tot wedstrijdpiste waar de hele dag door springwedstrijden voor pony’s en paarden worden verreden. Ook vinden er diverse shows plaats en is er rondom de piste weer van alles te beleven voor de kinderen. In samenwerking met de horeca-ondernemers in het centrum wordt er gezorgd dat er volop drink- en eetgelegenheden zijn.Jumping Zaerum is voor iedereen gratis toegankelijk. Ten opzichte van de voorgaande edities worden de tribuneplaatsen uitgebreid, zodat er nog meer mensen langs de piste plaats kunnen nemen om te genieten van de prachtige ruitersport, midden in het centrum van Sevenum.
bc5f9e84548117a8d77e8b97d7da0694

Lees ook

politie

Getuigen gezocht na ernstig bijtincident in Schadijkse Bossen

De politie is op zoek naar de eigenaar van een hond die betrokken was bij een ernstig bijtincident in de Schadijkse Bossen in Meterik. Daarbij raakte een 7-jarige jongen gewond.

verhitte ketel grubbenvorst

Brandweer uitgerukt voor verhitte ketel bij bedrijf in Grubbenvorst

De brandweer is zaterdagochtend uitgerukt voor een verhitte ketel bij een kassenbedrijf aan de Vinkenpeelweg in Grubbenvorst. Naast stoom is er ook een duidelijke brandgeur waar te nemen rond het bedrijf.

brandweer oefenen

Brandweerchauffeurs uit Noord-Limburg oefenen spoedritten in druk verkeer

Je hebt hem vast al eens zien of horen rijden: de brandweerwagen van Vakbekwaam, het opleidingsinstituut van de brandweer. Binnen de Veiligheidsregio Limburg-Noord worden hier jaarlijks 32 brandweerchauffeurs opgeleid. Met een aangepast lesvoertuig oefenen de chauffeurs hun rijvaardigheden in het verkeer van Venlo.

rechtspraak

Vraag en antwoord

Vijf vragen over de zedenzaak in Hegelsom: hoe werkt het voorarrest in Nederland?

De 49-jarige man die wordt verdacht van het seksueel misbruiken en drogeren van zijn partner, werd afgelopen woensdag vrijgelaten. Hoe kan iemand die verdacht wordt van zulke feiten, na twee weken weer op vrije voeten zijn? Deze en vier andere vragen over hoe zo'n proces werkt.

pexels-jan-van-der-wolf-11680885-33917678

De vlag kan uit bij 111 Yuverta-leerlingen

Donderdag ontvingen 111 leerlingen van Yuverta Horst het nieuws dat zij geslaagd zijn. De eindexamenleerlingen hebben daarmee hun vmbo-diploma behaald.

MVT muzikanten buhme

Regenval spelbreker

Zomeravondborrelconcert van MVT Tienray naar de Zaal

Muziekvereniging Tienray (MVT) was voornemens het muziekseizoen met een buitenconcert muzikaal af te sluiten. De regen van de afgelopen dagen is spelbreker nu de tuin té drassig is geworden voor de bezoekers en de muzikanten.