Horst
Terug

Radiomast Omroep Horst aan de Maas aan de Bemmelstraat verwijderd

4831a898f67852af453a5e2a3095c00d.jpg

De radiomast van Omroep Horst aan de Maas aan de Bemmelstraat in Horst is verwijderd. Dat gebeurde maandag.

Niels van Rens |  | Aangepast op
De mast is afgebroken omdat op de plek van het oude pand van de omroep een appartementencomplex komt. RadiosignaalDe mast wordt nu opgeslagen in een loods en later mogelijk weer opgebouwd op een locatie elders. De verwijdering van de mast heeft geen invloed op de bereikbaarheid van het radiosignaal van Omroep Horst aan de Maas. De vervanger van deze mast hangt aan het pand van Inter Chalet in Horst. VleermuizenIn het appartementencomplex komen twaalf appartementen/studio’s. Er zijn in het verleden wat problemen geweest met de sloop van het pand. Een tijd geleden trof de gemeente vleermuizen aan en deze zijn beschermd. Dit probleem is inmiddels opgelost en daarom kan er nu gestart worden met de sloop van het pand.

Lees ook

werk informatiepunten arbeidsmigranten.jpeg

Informatiepunten voor arbeidsmigranten geopend: 'Hadden we eerder mee moeten beginnen'

De Work in NL-informatiepunten zijn fysieke punten waar arbeidsmigranten terechtkunnen voor informatie over werk, wonen en het leven in Nederland. Het is een initiatief van de gemeenten Horst aan de Maas, Peel en Maas, Venray en Venlo.

Het winnende team van het Dendron College in Horst.jpeg

Dendron College wint Limburgs Jeugd Parlement

Leerlingen van het Dendron College hebben afgelopen week het Limburgs Jeugd Parlement (LJP) gewonnen. In totaal deden negen leerlingen mee: twee uit vmbo-tl 4, drie uit havo 4 en vier uit vwo 4.

07-02-2026 Meerlose revue.png

Vastelaovend

61e revue van Meerlo: een avondje lachen om lokale onderwerpen

Afgelopen weekend stonden verschillende Meerlose artiesten op het podium. Voor de 61e keer werden lokale onderwerpen op de hak genomen.

2.png

Vastelaovend

Prinsenparade vanaf vanavond vijf dagen lang op televisie

Een nieuwe reeks van Prinsenparade is vanaf maandagavond te zien op televisie. In het programma komen alle prinsen uit Horst aan de Maas langs om over zichzelf en hun gezelschap te vertellen.

n544.jpg

Zorgen over plannen herinrichting N554 in Meerlo en Tienray

Inwoners van Meerlo en Tienray maken zich zorgen over de voorgenomen herinrichting van de N554. Met name het plan van de gemeente Horst aan de Maas om een algeheel parkeerverbod in te stellen op de doorgaande weg door beide dorpen stuit op verzet.

08-02-2026 Wittenhorst-Rosmalen.jpg

Wittenhorst overtuigt tegen OJC Rosmalen: 4-1

Wittenhorst heeft zondag een overtuigende zege geboekt op OJC Rosmalen. De ploeg van trainer Harrie Gommans wist vooral in de eerste helft het verschil te maken en won uiteindelijk met 4-1. Daarmee boekte Wittenhorst de tweede overwinning na de winterstop.