Horst
Terug

Provincie Limburg maakt keuze voor Munckhof als vervoerspartner

c20dae5818829bb08a0c1829e61c05ce.jpg

De provincie Limburg heeft Munckhof aangesteld als haar nieuwe vervoerspartner. Als vervoerspartner verzorgt Munckhof vervoersdiensten voor de provincie.

Niels van Rens |  | Aangepast op
Deze keuze werd door provincie Limburg gemaakt met het oog op de stimulering van het lokale Limburgse MKB. "Wij hechten grote waarde aan het ondersteunen van bedrijven uit eigen regio en geven de voorkeur aan een vervoerspartner die niet alleen excelleert in het leveren van vervoersdiensten, maar ook actief bijdraagt aan maatschappelijk verantwoord ondernemen en duurzaamheid hoog in het vaandel draagt", aldus provincie Limburg. "Munckhof heeft gedurende het aanbestedingstraject aangetoond te kunnen voldoen aan de kwaliteitseisen die wij stellen en daarmee als economisch-meest-voordelige inschrijver de aanbesteding gegund kreeg. Met deze samenwerking versterkt de provincie Limburg niet alleen de lokale economie, maar draagt zij ook bij aan een groenere en socialere mobiliteitsoplossing voor haar passagiers van provincie Limburg.” VerantwoordArjan Wiering, COO van Munckhof is trots te horen dat provincie Limburg juist om bovenstaande redenen voor Munckhof heeft gekozen. “Munckhof is een personenvervoerder vóór en dóór de samenleving. Wij beseffen dat onze dienstverlening impact heeft op het milieu en omgeving. Juist daarom is Maatschappelijk Verantwoord Ondernemen (MVO) een speerpunt in onze visie en missie, waarmee het verankerd is in onze bedrijfsvoering. Dat zie je terug in onze keuze voor de brandstof HVO100 (meest duurzame diesel), de investeringen in zero-emissie voertuigen en ons medewerkersbestand, dat voor 20 procent uit mensen bestaat, die voorheen een afstand tot de arbeidsmarkt hadden. Mensen maken Munckhof en dat dit door onze opdrachtgevers wordt gewaardeerd, stimuleert ons te blijven inzetten op duurzaamheid en MVO.” ContractMunckhof en provincie Limburg hebben een overeenkomst gesloten tot 31 oktober 2025. Na deze periode van twee jaar, heeft provincie Limburg de mogelijkheid om de overeenkomst nog tweemaal te verlengen met een periode van één jaar. Hierna volgt er een nieuwe aanbestedingsprocedure.

Lees ook

2.png

Vastelaovend

Prinsenparade vanaf vanavond vijf dagen lang op televisie

Een nieuwe reeks van Prinsenparade is vanaf maandagavond te zien op televisie. In het programma komen alle prinsen uit Horst aan de Maas langs om over zichzelf en hun gezelschap te vertellen.

n544.jpg

Zorgen over plannen herinrichting N554 in Meerlo en Tienray

Inwoners van Meerlo en Tienray maken zich zorgen over de voorgenomen herinrichting van de N554. Met name het plan van de gemeente Horst aan de Maas om een algeheel parkeerverbod in te stellen op de doorgaande weg door beide dorpen stuit op verzet.

08-02-2026 Wittenhorst-Rosmalen.jpg

Wittenhorst overtuigt tegen OJC Rosmalen: 4-1

Wittenhorst heeft zondag een overtuigende zege geboekt op OJC Rosmalen. De ploeg van trainer Harrie Gommans wist vooral in de eerste helft het verschil te maken en won uiteindelijk met 4-1. Daarmee boekte Wittenhorst de tweede overwinning na de winterstop.

JPPA overname bedrijf.jpg

Nieuwe generatie aan het roer bij Pouwels Audiovisueel

Jeu Pouwels draagt sinds 1 januari stap voor stap de dagelijkse leiding over aan zijn zoon Hayke Pouwels. Op 9 februari gaat Jeu officieel met pensioen, na bijna dertig jaar het bedrijf te hebben geleid.

Trivia.jpg

VC Trivia grijpt naast zege in vijfsetter in Weert

De volleybaldames van VC Trivia hebben zaterdag een nipte nederlaag geleden tegen VC Weert. In Weert trok de thuisploeg met 3-2 aan het langste eind. Opvallend: beide teams kwamen na vijf sets exact op 111 punten uit, maar VC Weert was op de beslissende momenten net iets scherper.

Jan van de Beuken 55 jaar Jeugdcarnaval Horst.jpg

5*11 jaar actief bij Jeugdcarnaval Horst

Oorkonde van Waardering voor Jan van den Beuken

Jan van den Beuken heeft de Oorkonde van Waardering ontvangen voor al zijn werk voor de Horster Jeugdcarnaval. Al decennialang is hij een vertrouwd gezicht bij d’n Dreumel, vooral achter de schermen van de wagenbouw.