Horst
Terug

Peelrit Griendtsveen op eerste pinksterdag

06b950cb4b5db22d30318bd00688d3e3

Zondag 5 juni, eerste pinksterdag, is er na twee jaar afwezigheid weer een Peelrit vanuit Griendtsveen.

Oldtimer Peelrit Griendtsveen / Omroep HadM |
Deze mooie rit voor alle oldtimers start in Griendtsveen, Helenaveenseweg 10. De koffie staat om 10 uur klaar bij Wientje en na afloop is er de bekende friet. Een prachtige bepijlde rit van ongeveer 100 km door de peel en omgeving. Info en aanmelden- Helenaveenseweg 10 tussen 9:00 en 10:00 uur- Vertrek vanaf 10:00 uur- Koffie, vlaai en na afloop friet met snack Aanmelden (zodat we u ook kunnen doorgeven als de rit verschoven wordt wegens slecht weer): peelritgriendtsveen@gmail.com Een reportage van de Peelrit uit 2019:

Lees ook

stan hendrix

Reportage

Stan Hendrix uit Sevenum wandelt 100 kilometer voor mentale gezondheid

100 kilometer, van Nijmegen naar zijn woonplaats Sevenum. Dinsdagavond begon de 19-jarige Stan Hendrix de lange wandeltocht om aandacht te vragen voor mentale gezondheid.

20260818-voetbaldagen

Reportage

Jeugdvoetbaldagen Horst blijft groeien: 'We zitten eigenlijk aan de maximale capaciteit nu'

Deze week is de 37ste editie van de Jeugdvoetbaldagen Horst van start gegaan. Het vijfdaagse evenement trekt ruim 360 deelnemers uit de hele regio. De stille motor achter het evenement is een grote groep vrijwilligers van ruim 80 personen.

hovoc reunie

Nieuws

Reünie met een eredivisietintje: Hovoc treft eredivisieploeg Limax

Eind augustus organiseert volleybalvereniging Hovoc een reünie. Op het programma van die dag staat een speciale wedstrijd: de heren van Hovoc 1 nemen het tegen de heren van Limax 1 op, een eredivisieploeg.

kermis horst

Nieuws

Nieuwe opzet najaarskermis Horst: dag eerder beginnen, maar ook eerder klaar

De najaarskermis in Horst duurt komende editie van vrijdag 18 tot en met maandag 21 september. Dat is anders dan normaal en een proef van de gemeente om te kijken of een nieuwe opzet beter aansluit bij wensen van bezoekers, exploitanten en organisatie.

2608 organist 03

Nieuws

Martin (92) na 70 jaar terug achter het orgel in Tienray

Met de komst van de 92-jarige Martin Hoenselaar kregen de Mariafeesten in Tienray afgelopen weekend een bijzonder tintje. Zeventig jaar geleden werd Hoenselaar aangesteld als koster, organist en dirigent, en nu nam hij weer voor even plaats achter het orgel dat hij in zijn jonge jaren zo goed kende.

wittenhorst deurne

Voetbal

Wittenhorst blijft sterke oefenreeks met winst op Deurne voortzetten

Wittenhorst heeft zondag de vijfde oefenwedstrijd in de voorbereiding winnend afgesloten. Op eigen veld was het met 3-1 te sterk voor eersteklasser SV Deurne.