Notenboom en plaquetteIn het bijzijn van Mia’s dochters en zoon en museum-voorzitter Frans Steeghs mocht ze een plaquette onthullen dat bij een nieuwe notenboom geplaatst stond. Een bewuste locatie want Mia woont naast het museum en zo kan ze vanuit haar raam naar de boom kijken.
VrijwilligersVandaag is ook NL Doet, en daarom waren er veel vrijwilligers aan het werk, met voornamelijk werkzaamheden in de tuin.
Droom waar makenZo'n 22 jaar geleden besloot Mia haar droom waar te maken en met een paar mensen ging ze aan de slag. Ze reisde stad en land af om met weinig financiële middelen toch spullen te kunnen verzamelen. In 2008 werd het museum geopend. In het begin met weinig bezoekers, maar de aanhoudster hield vol en zo werd het museum een begrip in de regio.Het museum breidt momenteel uit met onder andere een bijenpaviljoen.