Horst
Terug

Op pad met Omroep Horst aan de Maas: Mike interviewt wethouder Roy Bouten

2f8fd96f7aa14f1c49cb9821caec627b.jpg

Mike Snellen liep donderdag een dagje mee met Omroep Horst aan de Maas tijdens de nationale dag van de Prokkelstage. Hij mocht in gesprek met wethouder Roy Bouten.

Niels van Rens |  | Aangepast op
Niet alleen kreeg hij de kans om de wethouder vragen te stellen, ook interviewde hij raadslid Yvonne Douven van de VVD. Goede woonplekkenBouten en Douven zijn het met elkaar eens: "Het is belangrijk om te luisteren naar mensen met een beperking", zegt Bouten. "Er moeten genoeg en goede plekken komen waar mensen met een beperking kunnen wonen of sporten." Ook nam Mike een kijkje in de studio van Omroep Horst aan de Maas. Daar vertelde radio-dj Louis Vullings over de knopjes en kondigde Mike een plaatje aan.  ProkkelstageEen Prokkelstage is een stage voor één dag voor iemand met een beperking bij een bedrijf of organisatie. Het kan ook omgekeerd: een dag meelopen met iemand met een (licht) verstandelijke beperking. Het is een laagdrempelige manier voor bedrijven/organisaties en mensen met een beperking om kennis met elkaar te maken en zo elkaars mogelijkheden te ontdekken. 

Lees ook

lijsttrekkersdebat - leefbaarheid.png

Gemeenteraadsverkiezingen

Leefbaarheid in de dorpen: dit zeggen de partijen erover in het lijsttrekkersdebat

In het lijsttrekkersdebat van Omroep Horst aan de Maas gingen de partijen in debat over leefbaarheid in de dorpen. Waar verschillen zij van mening en waar liggen juist overeenkomsten?

pexels-pixabay-50713.jpg

Sporting ST/SVEB te sterk voor Meterik: 4-1

Meterik heeft zondag een pijnlijke nederlaag geleden in de strijd om het kampioenschap. In de uitwedstrijd tegen Sporting ST/SVEB ging de ploeg met 4-1 onderuit.

spellenavond horst.jpeg

Spellenavond strijkt neer in Huis van de Wijk: 'Willen het toegankelijk houden'

De uit Grubbenvorst afkomstige Bart Stappers organiseert avonden vol met spelletjes op verschillende plekken. Afgelopen weekend streek de spellenavond weer neer in het Huis van de Wijk in Horst.

Leerdam-Wittenhorst foto 2.JPG

Pijnlijke nederlaag Wittenhorst tegen Leerdam

Wittenhorst heeft zaterdag een pijnlijke nederlaag geleden in de uitwedstrijd tegen LRC Leerdam. In Leerdam ging de ploeg met 2-0 onderuit tegen de laagvlieger. Daarmee lieten de Horstenaren een uitgelezen kans liggen om afstand te nemen van de onderste regionen.

Stempotlood.jpg

Gemeenteraadsverkiezingen

Op deze plekken kun je stemmen op 18 maart

Inwoners van Horst aan de Maas kunnen op woensdag 18 maart hun stem uitbrengen tijdens de gemeenteraadsverkiezingen. In totaal zijn er 24 stemlokalen verspreid over de gemeente waar kiezers terechtkunnen om hun stem uit te brengen. De meeste stemlokalen zijn geopend van 07.30 uur tot 21.00 uur.

imke emons belang van horst aan de maas.png

Gemeenteraadsverkiezingen

Lijsttrekker Imke Emons (Belang van Horst aan de Maas) in zevende aflevering 'Kiezen met'

In de podcast 'Kiezen met Omroep Horst aan de Maas' gaat Jelle van de Steeg in gesprek met de lijsttrekkers van de zeven partijen voor de gemeenteraadsverkiezingen van 2026. In de zevende aflevering is Imke Emons van Belang van Horst aan de Maas te gast.