Horst
Terug

Omroep Horst aan de Maas gaat nieuwe fase in met een nieuw en fris uiterlijk

fe2d28e28209097d5150587d46dcba3b

Omroep Horst aan de Maas heeft een nieuwe huisstijl. Met dit nieuwe en frisse uiterlijk wil de lokale omroep zich inzetten op een goede en gezonde toekomst vol creatieve en nieuwswaardige producties.

Niels van Rens |  | Aangepast op
Met de introductie van de nieuwe huisstijl gaat Omroep Horst aan de Maas een nieuwe fase in. “We zijn hartstikke trots op deze frisse uitstraling”, zegt Niels van Rens, eindredacteur Omroep Horst aan de Maas. “We kijken naar de toekomst en willen met Omroep Horst aan de Maas ons nog meer gaan inzetten om midden in de samenleving te staan.” Jeugdig talentDat wil de omroep onder meer doen door meer in te zetten op jeugdig talent. “De jeugd heeft de toekomst. En al helemaal in een snel veranderend medialandschap zijn jongeren juist nu belangrijk voor onze omroep om zo verder te kunnen bouwen aan onze mooie organisatie.” Het nieuwe logo symboliseert het in contact staan en in gesprek gaan met de inwoner van Horst aan de Maas. Wij zijn de bron van alle nieuwsverhalen. Professionele journalistiekDe omroep wil het mediaplatform van de gemeente zijn met elke dag nieuws op radio, tv en online. “De omroep is de waakhond van Horst aan de Maas”, gaat Van Rens verder. “De komende tijd gaan we ons nog meer inzetten op professionele journalistieke producties.” Een voorbeeld van zo’n journalistiek productie is Vrije Val, een nieuwsitem gemaakt over de mogelijke ondergang van de kermis in de gemeente Horst aan de Maas. Deze productie is tevens genomineerd voor de Lokale Media Award. Vrijdag 9 juni strijden Omroep Venlo, AT5 Amsterdam en Omroep Horst aan de Maas om de Media Award in het Nederlands Instituut Beeld & Geluid in Hilversum. StimuleringsfondsOmroep Horst aan de Maas werkt hecht samen met Omroep P&M (Peel en Maas) en Omroep Venlo. Vorig jaar ontvingen de omroepen een subsidiebedrag van het Stimuleringsfonds voor de Journalistiek. Met dit bedrag gaat de omroep stappen zetten op het gebied van verdere professionalisering en samenwerking in de streek. De subsidie maakt onderdeel uit van een breder en meerjarig investeringsprogramma van het kabinet voor de lokale publieke omroepsector.
c43f5d4e39a38cbdb5312d9b02e37bce

Lees ook

20261016-sinterklaasdorp melderslo

Nieuws

Sinterklaasdorp in De Locht nadert gereedheid - kaartverkoop start op 26 oktober

Wanneer Sinterklaas eind november in Nederland arriveert, heeft hij in Melderslo al een logeeradres gereserveerd. In museum De Locht wordt namelijk een Sinterklaasdorp georganiseerd. De kaartverkoop start op 26 oktober.

marieke van der linden sing it

Dwars Door Limburg

Samen zingen met Sing it!: 'De kans om van verschillende docenten les te hebben'

Zangles krijgen van Tim Stoter, Imke Driessen of Jacqueline Fijnaut? Bij het nieuwe project Sing it! van de Muzikantine is het mogelijk, een project dat zelfs wordt afgesloten met een optreden in december.

Jurre

112

Politie zoekt naar vermiste 17-jarige jongen uit Sevenum

De politie zoekt naar de 17-jarige Jurre uit Sevenum, die sinds donderdag 15 oktober wordt vermist. Zijn fiets is aangetroffen bij station Horst-Sevenum.

wittenhorst beker

Voetbal

Wittenhorst bekert met grote zege eenvoudig verder

Door een overtuigende zege op derdeklasser sv Blerick is Wittenhorst door naar de volgende ronde in de beker. Op bezoek bij Blerick werd het 1-8 voor de Horstenaren.

20261015-korenmiddag

Nieuws

Het korenfestival Sing Challenge maakt comeback, een jaar na afscheid: ‘Het bloed kruipt waar het niet gaan kan’

Liefhebbers van koormuziek konden afgelopen zondag hun hart ophalen. Het populaire korenfestival Sing Challenge maakte namelijk een doorstart. De grootschalige opzet van afgelopen jaren kwam daarbij niet terug, in plaats daarvan was er de Sing Challenge Korenmiddag met vier lokale koren.

20261015-samen in beweging negen

Nieuws

Samen in Beweging uit Horst overgenomen door Negen: ‘Ik wil dat dit mooie initiatief blijft bestaan’

Het beweegprogramma helpt wekelijks ruim 750 ouderen in beweging te komen door middel van sport, spel, en dans. Vanaf 1 januari 2027 zal dit onder de vlag van de Meijelse organisatie Negen gebeuren. Van Dinter zelf blijft actief binnen de organisatie.