Horst
Terug

Nieuwjaarsontmoeting in ’t Gasthoês

c81e9aabac7e0bb0bf7d2074409295ed.jpg

De gemeente Horst aan de Maas organiseert op woensdag 4 januari 2023 de nieuwjaarsontmoeting in ’t Gasthoês in Horst.

Niels van Rens |
Tijdens deze avond ontmoeten inwoners, verenigingen, het College van B&W en politiek elkaar tijdens een avond met muziek, een conference en de beste wensen. Bijdrage leverenDit jaar heeft de nieuwjaarsontmoeting het thema: ‘Wat draag jij bij aan het nieuwe jaar?’ Gemeente Horst aan de Maas: “Vaak wachten we af tot de gemeente een bijdrage levert aan het welzijn van de inwoners. Maar hoe denken we dat we zelf een bijdrage kunnen leveren aan de maatschappij? Zullen we zelf zorgen dat er kansen ontstaan? Met z’n allen zelf bijdragen aan de maatschappij in plaats van wachten tot de maatschappij een bijdrage levert aan ons? Vandaar de vraag aan iedereen om eens na te denken hoe we een bijdrage kunnen leveren aan dit nieuwe jaar.” BorrelDe nieuwjaarsontmoeting begint om 19.00 uur en het officiële programma start om 19.30 uur. Na het officiële gedeelte is er de tijd om elkaar een hand te schudden.

Lees ook

roy bouten leef.png

Gemeenteraadsverkiezingen

Lijsttrekker Roy Bouten (leef) in vijfde aflevering 'Kiezen met'

In de podcast 'Kiezen met Omroep Horst aan de Maas' gaat Jelle van de Steeg in gesprek met de lijsttrekkers van de zeven partijen voor de gemeenteraadsverkiezingen van 2026. In de vijfde aflevering is Roy Bouten van leef te gast.

sjoerd cox perspectief.png

Gemeenteraadsverkiezingen

Lijsttrekker Sjoerd Cox (Perspectief) in vierde aflevering 'Kiezen met'

In de podcast 'Kiezen met Omroep Horst aan de Maas' gaat Jelle van de Steeg in gesprek met de lijsttrekkers van de zeven partijen voor de gemeenteraadsverkiezingen van 2026. In de vierde aflevering is Sjoerd Cox van Perspectief te gast.

fietsen.jpg

Horst aan de Maas scoort goed in fietsonderzoek: plek 54 van Nederland

De gemeente Horst aan de Maas scoort een 7,2 op een schaal van 10 in het landelijke fietsonderzoek Fietsgemeente 2026 van de Fietsersbond. Daarmee eindigt de gemeente op plek 54. De resultaten laten zien dat fietsers het fietsklimaat in de Noord-Limburgse gemeente over het algemeen positief beoordelen.

lijsttrekkersdebat.JPG

Gemeenteraadsverkiezingen

Lijsttrekkersdebat bij Omroep Horst aan de Maas vrijdag op tv te zien

De lijsttrekkers van de politieke partijen in Horst aan de Maas gingen woensdagavond met elkaar in debat tijdens een door Omroep Horst aan de Maas georganiseerd lijsttrekkersdebat. Het debat over arbeidsmigratie, wonen, leefbaarheid en vertrouwen wordt vrijdagavond uitgezonden op televisie.

joep peeters vvd.png

Lijsttrekker Joep Peeters (VVD) in derde aflevering 'Kiezen met'

In de podcast 'Kiezen met Omroep Horst aan de Maas' gaat Jelle van de Steeg in gesprek met de lijsttrekkers van de zeven partijen voor de gemeenteraadsverkiezingen van 2026. In de derde aflevering is Joep Peeters van VVD te gast.

Stroom net stock.jpg

Netcongestie een ramp: levertijd voor nieuwe uitbreidingen minimaal 65 weken

Met man en macht wordt er gewerkt door netbeheerders TenneT en Enexis om het overvolle stroomnet aan te pakken. Maar het probleem wordt alleen maar groter. Want in Limburg staan nu in totaal tweeduizend klanten op een wachtlijst.