Horst
Terug

Nieuwe radioshow bij Omroep Horst aan de Maas

0f8c18714456a9f0831a14d4b4f18166

Omroep Horst aan de Maas breidt uit. Erwin Koster is de nieuwe dj die voortaan elke zaterdag te horen is tijdens de Vrolijke Muziekmiddag.

Niels van Rens |  | Aangepast op
"He is back in town", dat waren de eerste zinnen van Erwin Koster zaterdag tijdens zijn nieuwe show. Terug van weggeweest, want een aantal jaar geleden had hij ook een radioshow bij Omroep Horst aan de Maas. Lokale agendaErwin Koster, of beter bekend onder de naam Erwin de Zeeuw (hij is afkomstig van Zeeland), draait iedere zaterdag van 15.00 tot 17.00 uur de Vrolijke Muziekmiddag. Zijn show is te omschrijven als diverse soort muziek zoals top 40, klassieke hits uit 70 en 80 jaren en rock en discohits. Verder de alarmschijf van 40 en 20 jaar geleden en een 12' of mash-up nummer. Daarnaast houdt Erwin de agenda bij en vertelt hij wat er te doen is de komende week in de regio Horst aan de Maas. Hieronder is zijn eerste uitzending te beluisteren. 

Lees ook

bus america ongeluk

Kind zwaargewond na ongeval tussen bestelbus en auto in America

Een kind is dinsdagmiddag zwaargewond geraakt na een ongeluk op de Midden Peelweg bij America. Het slachtoffer is per ambulance met een trauma arts van een opgeroepen traumahelikopter overgebracht naar het ziekenhuis.

celbrand evertsoord

Brandweer rukt uit voor vermeende celbrand, rook blijkt van broodje in magnetron

Dinsdagochtend is de brandweer uitgerukt voor een brand bij de vrouwengevangenis in Evertsoord. Uiteindelijk bleek een broodje in de magnetron voor rookontwikkeling te zorgen waar de brandweer voor werd ingezet.

hans klok

Huwelijk Hans Klok in Toverland moet opnieuw wachten

Hans Klok en zijn verloofde Dann Stevens stellen hun huwelijk opnieuw uit. Het stel had plannen om elkaar het jawoord te geven in Toverland in Sevenum, maar door een drukke agenda blijft die bijzondere trouwlocatie voorlopig nog even toekomstmuziek.

Scherm­afbeelding 2026-07-27 om 09.51.38

Limburg en Duitsland zetten slimme camera's in tegen natuurbranden

Provincie Limburg en de Duitse deelstaat Noordrijn-Westfalen gaan intensiever samenwerken om natuurbranden sneller op te sporen. Met een nieuw camerasysteem moeten rookpluimen al in een vroeg stadium worden ontdekt, zodat de brandweer sneller kan ingrijpen.

Rijden-Onder-Invloed

Cijfers

Horst aan de Maas telt 41 boetes voor rijden onder invloed, minder dan een jaar geleden

In de eerste helft van het jaar zijn er in Horst aan de Maas 41 boetes uitgedeeld voor het rijden onder invloed. Vorig jaar waren dat er in dezelfde periode nog 56.

Tijgermug

Aziatische tijgermug aangetroffen in Horst en Evertsoord

In Horst en Evertsoord is de Aziatische tijgermug aangetroffen. De exotische mug werd gevonden aan de Van Merwijckstraat in Horst en aan de Slenkenweg in Evertsoord.