Horst
Terug

Nieuwe generatie aan het roer bij Pouwels Audiovisueel

JPPA overname bedrijf

Jeu Pouwels draagt sinds 1 januari stap voor stap de dagelijkse leiding over aan zijn zoon Hayke Pouwels. Op 9 februari gaat Jeu officieel met pensioen, na bijna dertig jaar het bedrijf te hebben geleid.

 | Aangepast op

Het Horster bedrijf werd bijna drie decennia geleden door Jeu Pouwels opgericht als JP/PA Geluidsverhuur en groeide later verder onder de naam JP/PA Geluid & Licht. In 2018 werd de naam veranderd naar Pouwels Audiovisueel

De overdracht naar zijn zoon Hayke verloopt bewust geleidelijk. Zo blijft de kennis en ervaring behouden, en kan hij op de achtergrond meedenken met klanten en partners. Hayke is al jarenlang actief binnen het bedrijf en kent de organisatie van binnenuit. 

Voor klanten, partners en medewerkers verandert er weinig. 

Lees ook

politie horst

Man aangehouden na vernieling, mishandeling en huisvredebreuk in Horst

De politie heeft in Horst één persoon aangehouden na een melding van vernieling. Meerdere politie-eenheden werden ingezet om de situatie onder controle te krijgen.

Evenement optreden concert podium

Eropuit in het laatste juli-weekend vol evenementen

De werkweek vloog als een raket voorbij en een prachtig zomers weekend staat alweer voor de deur. Misschien ook direct de start van je welverdiende zomervakantie. De agenda-redactie heeft ook deze week de evenementen die bij ons bekend zijn op een rijtje gezet.

sproei

Nog nooit zo droog begin van de zomer in Horst sinds start metingen

In Horst is de eerste vier weken van de zomer nog nooit zo weinig regen gevallen als dit jaar. Volgens gegevens van het KNMI viel er in de afgelopen dertig dagen slechts 2,7 millimeter neerslag, een record sinds de start van de metingen in 1932.

zwembad de berkel

Zwembad de Berkel voor ruim een maand gesloten

Zwembad de Berkel in Horst is sinds vandaag gesloten vanwege werkzaamheden aan het zwembad.

pepijn lijnders

Pepijn Lijnders officieel aangesteld als assistent bij Duitse nationale ploeg

De uit Broekhuizen afkomstige Pepijn Lijnders wordt officieel assistent van de nieuwe Duitse bondscoach Jürgen Klopp. Het nieuws over de aanstelling hing al even in de lucht.

Wandelgroep Sevenum 4 daagse

Sevenumse Wandel4Daagse krijgt nieuwe datum na hitte

De Wandel4Daagse in Sevenum wordt dit jaar alsnog gehouden. Het wandelevenement moest enkele weken geleden worden afgelast vanwege de extreme hitte. De organisatie heeft inmiddels een nieuwe periode gevonden.