Horst
Terug

Nienke Wijnhoven breekt in talkshow Beau: 'Hij ging voelen'

6e9814f6cf77ad96d9887dccd6a3c4ac

Nienke Wijnhoven (23) uit Horst, oud-deelneemster aan The Voice of Holland, heeft maandag in het programma Beau een boekje opengedaan over Jeroen Rietbergen.

Chantalle Donné (1Limburg) |  | Aangepast op
Ze vertelde in 2018 betast te zijn door de bandleider. Volgens de zangeres bouwde ze tijdens de talentenjacht een vriendschappelijke band op met de ex van Linda de Mol. 'Schuld bij jezelf zoekenRietbergen nodigde haar na een show uit "boven een studio te zien". Er bleek helemaal geen studio te zijn. "Hij raakt je aan en dan denk je: heb ik dan onbewust toch een signaal gegeven? Wacht, miscommunicatie. Je gaat de schuld bij jezelf zoeken."Op dat moment "ging hij wel effe voelen", aldus Wijnhoven. Ze voegde hieraan toe dat ze het lastig vindt haar verhaal te delen, omdat ze een contract heeft getekend waarin allerlei voorwaarden stonden omschreven die ze niet exact meer weet. "En ik voelde me schuldig, want je zit in een relatie en hebt zoiets van: ben ik vreemdgegaan? Ook al hebben we geen seks gehad." WoedendKirsten Berkx (31) uit Echt die in het voorjaar van 2017 achtste werd, kon haar emoties niet meer in bedwang houden. "Ik ben zo boos", zei ze snikkend. Beide oud-kandidaten waren geëmotioneerd toen ze hun verhaal deden in het praatprogramma. Lees ook: Mega-rel The Voice: 'Niemand durfde iets te zeggen'  ZwichtenRietbergen heeft dit weekend een verklaring naar buiten gebracht waarin hij toegeeft dat hij grenzen heeft overschreden. Ook stelde hij dat "zijn opdrachtgever" hem hier op had aangesproken. Wie die opdrachtgever is, is nog steeds onduidelijk. Zowel RTL als ITV, de producent, heeft laten weten van niets te hebben geweten. Aangifte tegen coach Het programma is zwaar besmet. Zo is zangeres Anouk gestopt met haar werkzaamheden als coach bij The Voice. En is er aangifte gedaan tegen Ali B., die al jaren fungeert als coach. Of The Voice nog terugkeert op tv is nog de grote vraag.

Lees ook

gala dendron 2

Terugkijken: examenleerlingen Dendron College trekken door straten van Horst

Examenleerlingen van het Dendron College trokken donderdagavond met het gala door de straten van Horst. Eindstation was het centrum met een feestje bij Club Dims.

flatgebouw ter illustratie

Horst aan de Maas haalt taakstelling voor huisvesting statushouders

Horst aan de Maas is een van de weinige Limburgse gemeenten die voldoende statushouders heeft gehuisvest. Landelijk en regionaal kampen veel gemeenten nog met flinke achterstanden.

Lamb Weston

Lamb Weston wil fabriek in Broekhuizenvorst sluiten

Aardappelverwerker Lamb Weston Holdings is voornemens de productielocatie in Broekhuizenvorst te sluiten. Volgens het bedrijf is dat nodig vanwege een afnemende vraag naar frites en toenemende concurrentie uit andere landen.

busje kronenberg

Voertuig belandt na ongeval op de kop in sloot in Kronenberg

Twee auto's zijn vrijdagochtend in Kronenberg met elkaar in botsing gekomen. Eén persoon is ter controle naar het ziekenhuis gebracht.

menno en bas proeflokaal

Café De Kletser opent op 13 en 14 juni voor het eerst de deuren

Met een vrije inloop opent Café De Kletser in Horst in het weekend van 13 en 14 juni voor het eerst de deuren. Ook wordt de eerste wedstrijd van het Nederlands elftal uitgezonden.

fijnstof onderzoek

Scholieren brengen luchtkwaliteit in Horst aan de Maas in kaart

Hoe schoon is de lucht die inwoners dagelijks inademen? Die vraag stond centraal in het project Scholieren meten luchtkwaliteit, waarbij 45 havo 4-leerlingen van het Dendron College zelf op onderzoek uitgingen. Met speciale fijnstofsensoren op de fiets verzamelden zij gegevens op uiteenlopende locaties in de gemeente.