Horst
Terug

Na regen komt eindelijk weer zonneschijn

e78e3740337fcb801a3c183e9b518a5c.jpg

Na een lange periode van regen- en onweersbuien, wordt het volgende week weer aangenaam zomerweer.

Niels van Rens |  | Aangepast op
Maar eerst wordt het nog een behoorlijk fris en nat weekend. Dat meldt Meteo Limburg. Vrijdag blijft het bewolkt in de provincie en wordt het niet warmer dan 21 graden. In het noordwesten kan er in de avond nog een bui overtrekken. In de avond koelt het af tot ongeveer 14 graden. In de nacht wordt het nog frisser, zo'n 10 tot 12 graden. RegenZaterdag begint de dag droog, maar in de middag en avond kan het veel gaan regenen. Het kwik stijgt niet hoger dan 19 tot 20 graden. Zondag waait het stevig vanwege een lagedrukgebied dat richting Duitsland trekt. Met 18 tot maximaal 19 graden is het nog behoorlijk fris. Ook zondag trekken er meerdere regenbuien over de provincie. Vanaf woensdag warmerMaandag en dinsdag wordt het iets warmer, zo'n 21 tot 22 graden. Ook zal de zon al iets meer tevoorschijn komen. Vanaf woensdag is het echter pas echt aangenaam zomerweer: dat wordt het droger, zonniger én warmer. Het wordt maximaal 25 graden. Volgend weekend kan de temperatuur stijgen tot zo'n 30 graden.

Lees ook

leon litjens cda.png

Gemeenteraadsverkiezingen

Lijsttrekker Leon Litjens (CDA) in zesde aflevering 'Kiezen met'

In de podcast 'Kiezen met Omroep Horst aan de Maas' gaat Jelle van de Steeg in gesprek met de lijsttrekkers van de zeven partijen voor de gemeenteraadsverkiezingen van 2026. In de zesde aflevering is Leon Litjens van CDA te gast.

lijsttrekkersdebat - arbeidsmigratie.png

Gemeenteraadsverkiezingen

Arbeidsmigratie: dit zeggen de partijen in het lijsttrekkersdebat

Tijdens het lijsttrekkersdebat van Omroep Horst aan de Maas spraken de zeven partijen over arbeidsmigratie. Waar verschillen ze van mening en waar liggen overeenkomsten?

Evenement optreden concert podium.jpg

De navigatie voor een gevarieerd weekend vol evenementen

Aan het begin van het weekend brengt de evenementenkalender weer een gevarieerd aanbod aan verschillende leuke uitgaanstips. We hebben een gedeelte van de activiteiten die bij ons bekend zijn op een rijtje gezet.

File A73 ongeval.jpeg

Ongeval tussen vrachtwagen en auto op A73 bij Horst, weg was kort afgesloten

Vrijdagmiddag rond 14:20 uur zijn hulpdiensten uitgerukt voor een ongeval op de A73 bij afslag Horst-Zuid in de richting van Venlo. Daar bleek een vrachtwagen en een personenauto met elkaar in botsing te zijn gekomen.

Basisschool de Driehoek Griendtsveen.jpg

Raad stemt in met voorbereidingskrediet voor nieuwe MFA in Griendtsveen

De gemeenteraad heeft dinsdagavond unaniem ingestemd met een voorbereidingskrediet van 300.000 euro voor de toekomstige huisvesting van Basisschool De Driehoek en gemeenschapshuis De Zaal in Griendtsveen.

Sloop De Loods.jpg

Provincie wil miljoen bijdragen aan nieuwbouw Onze Loods in Horst

De provincie Limburg wil €1 miljoen bijdragen aan de ontwikkeling van een nieuw gebouw voor Onze Loods in Horst. Het geld komt uit de Provinciale Leefbaarheidsaanpak voor gebiedsgerichte publieke initiatieven in 2025 en 2026.