Horst
Terug

Miel & Dirk vrijdag in eerste halve finale van het LVK-2024

5406b8eaeb3db238a77ad7270dbf50d3.jpg

Vrijdagavond 5 januari zie en hoor je om 18:00 uur (herhaling zaterdag 6 januari om 13:00 uur) op L1 radio en TV de eerste twintig liedjes voorbij komen tijdens de eerste halve finale.

1Limburg - Omroep Horst aan de Maas |  | Aangepast op
Eén van de finalisten zijn Miel en Dirk uit Horst. Hun liedje "Tequila" is als dertiende inzending in de uitzending van vrijdagavond te horen. U kunt het liedje hier alvast beluisteren. Eerste halve finaleZestig liedjes duiken deze maand de halve finales van het LVK in. Tijdens drie halve finales worden de 20 beste liedjes gekozen die meedoen in de grote LVK-finale op 26 januari in Maastricht. SMS-stemmenAls alle liedjes zijn gedraaid kunt u uw stem uitbrengen: welke van de gedraaide liedjes mag door naar de grote finale? Stemmen kan een half uur aansluitend aan de Halve Finales en aansluitend aan de herhalingen. Per halve finale en per herhaling kan per telefoonnummer op drie verschillende liedjes gestemd worden. Daarvoor moet u wel drie keer een apart sms-bericht (€ 1,- per sms) sturen naar 4004. Procedure van het stemmen- De presentator geeft aan vanaf wanneer gestemd kan worden. Pas dan worden de stemlijnen opengezet. - Eerder en/of later uitgebrachte stemmen tellen NIET mee.- Er kan 3 keer een apart sms-bericht (€ 1,- per sms) verstuurd worden.- U kunt niet drie keer op hetzelfde nummer stemmen. Wél op drie verschillende liedjes.- Stemmen kan door: LVK (gevolgd door een spatie) en dan het liedje van uw keuze te sturen naar het SMS-nummer 4004.- Bij de liedjes 1 tot en met 9 moet u eerst een "nul" kiezen: dus 01 of 02 enzovoorts.- Met hetzelfde telefoonnummer mag je 2 keer stemmen per halve finale. 1 keer ná de uitzending EN 1 keer ná de herhaling. VoorbeeldWilt u bijvoorbeeld stemmen op Miel en Dirk, dan stuurt u: LVK(spatie)13 naar het SMS-nummer 4004. Dus LVK 13De halve finale is te beluisteren én te bekijken op de kanalen van L1 radio en TV óf op de website van L1.

Lees ook

BuitenGewoonBereikbaar 1..jpg

BuitenGewoonBereikbaar rondt glasvezelproject Horst aan de Maas af

De stichting BuitenGewoonBereikbaar heeft haar werkzaamheden definitief afgerond. De organisatie, die in 2019 en 2020 verantwoordelijk was voor de aanleg van een glasvezelnetwerk in het buitengebied van Horst aan de Maas, zet haar laatste beschikbare middelen in om drie maatschappelijke initiatieven te ondersteunen.

Definitieve gunning onderhoud gemeentelijk vastgoed_april 2026 (2).jpeg

Gemeente wijst onderhoudspartners aan voor gemeentelijk vastgoed

De gemeente Horst aan de Maas heeft de selectie afgerond voor nieuwe meerjarige onderhoudscontracten voor het gemeentelijk vastgoed en monumentale gebouwen. Het gaat om afspraken met verschillende gespecialiseerde partijen die de komende jaren verantwoordelijk worden voor het technisch en bouwkundig onderhoud van onder meer sporthallen, buurtcentra, culturele accommodaties en monumenten.

politiecontrole sevenum met poolse politie (2).jpeg

Grote verkeerscontrole in Sevenum, ook Poolse politie betrokken

Bij een grote verkeerscontrole aan de Middenpeelweg in Sevenum zijn dinsdag verschillende automobilisten bekeurd. Ook de Poolse politie was betrokken bij de controle.

proeflokaal horst.png

Nieuw uitbatersduo over café in Horst: 'Eindelijk is de kogel door de kerk'

Na de bekendmaking maandagavond stroomden de positieve reacties op het nieuwe uitbatersduo voor Het Proeflokaal binnen. Onder de nieuwe naam 'café De Kletser' gaan de beide heren werken aan een kroeg met veel traditie, maar mag er ook een nieuwe wind waaien.

pexels-michaela-st-3448542-25635874.jpg

Waterstof

Gemeenten onderzoeken aansluiting op waterstofnetwerk

De gemeenten Peel en Maas, Horst aan de Maas, en Venlo gaan samen onderzoeken of ze lokaal kunnen aansluiten op het Waterstofnetwerk Limburg. Daarmee willen ze inspelen op de toekomst van duurzame energie.

gratis fruit dendron college.jpeg

Week lang gratis fruit voor leerlingen op Dendron College

Leerlingen op het Dendron College krijgen deze week gratis fruit. Het gratis uitdelen van fruit is onderdeel van een experiment om jongeren te stimuleren gezonder te eten.