Set Up DS1 heeft donderdagavond een nederlaag geleden tegen Volley Tilburg. Op bezoek bij de Tilburgers werd in een spannend duel met 3-1 verloren.
De midweekse wedstrijd volgde na de 4-0 overwinning afgelopen weekend op Somas Activia DS3. Normaal traint de ploeg op donderdagavond, maar gisteren trad het dus aan tegen de Tilburgers.
Met Volley Tilburg DS3 wachtte een tegenstander waar Set Up al vaker een lastige wedstrijd tegen speelde, en ook deze keer bleek het een zware avond. De wedstrijd werd moeizaam begonnen en de eerste set werd overtuigend door de thuisspelende ploeg gewonnen met 25-14.
Set Up kreeg in de tweede set meer grip op de wedstrijd. Er kwam variatie in het spel en de ploeg wist de Tilburgse verdediging beter onder druk te zetten. Na hard werken werd de stand in sets gelijk getrokken met 22-25.
Met vertrouwen begon Set Up de derde set. Aan het einde van de set leek de ploeg de beste papieren te hebben voor setwinst, maar in een bloedstollende fase glipte de set alsnog uit handen. Volley Tilburg trok met 28-26 aan het langste eind.
Toch was de wedstrijd daarmee nog niet gespeeld. Hoewel Set Up het opnieuw lastig had, gaf het zich niet gewonnen. In de slotfase werden een aantal belangrijke punten binnengehaald en even leek er een vijfde set in te zitten. De Tilburgers trokken uiteindelijk toch aan het langste eind en sleepte de set met 25-1 over de streep. Een 3-1 nederlaag, maar Set Up kan ondanks het verlies met een goed gevoel terugkijken op de midweekse speelronde.
Set Up heeft nu twee weken rust waarna op zaterdag 31 oktober de volgende wedstrijd op het programma staat. Het ontvangt in eigen huis Saturnus DS1.