Horst
Terug

Mevrouw Gert Aerts-Titulaer benoemd tot Lid in de orde van Oranje-Nassau

739bf21305f9f90b4ada423ae34a9c64.jpg

Mevrouw Gert Aerts-Titulaer (72) uit Broekhuizen is vrijdagmorgen benoemd tot Lid in de Orde van Oranje-Nassau vanwege haar jarenlange inzet voor diverse maatschappelijke organisaties.

Eric Reijnders |  | Aangepast op
Van 1980 tot 1991 was zij voorzitter van de Groene Kruis-afdelingen in Broekhuizen en Broekhuizenvorst, waar ze de overgang naar het Groene Kruis Horst begeleidde en zorgde voor de continuïteit van de lokale zorg.

Kerkledenadministratie
Van 2001 tot 2013 was mevrouw Aerts-Titulaer actief als secretaris van de R.K. Parochie van de H. Nicolaas. In deze rol digitaliseerde ze de kerkledenadministratie, organiseerde vrijwilligersbijeenkomsten en hielp bij de grote schoonmaak van de kerk. Na haar terugtreden bleef ze actief als collectant en bleef de parochie ondersteunen.

Daarnaast is mevrouw Aerts-Titulaer sinds 2001 betrokken bij KWF Kankerbestrijding, waar zij als plaatselijk contactpersoon, coördinator en collectant werkt. Ook was zij van 2010 tot 2018 commissaris bij Rabobank Horst-Venray, waar zij toezicht hield op de directie en de belangen van de bank bewaakte.

Stichting Leergeld
Sinds 2022 is ze actief als vrijwilliger bij Stichting Leergeld Horst aan de Maas en ondersteunt zij ouders met praktische en financiële vraagstukken. Bovendien is zij sinds 2010 mantelzorger, wat haar betrokkenheid bij de gemeenschap verder onderstreept.

Burgemeester Ryan Palmen van Horst aan de Maas verraste haar met de koninklijke onderscheiding.

Lees ook

windtelefoon de locht

Bellen met overleden dierbaren: het kan met windtelefoon bij Museum de Locht

Museum de Locht in Melderslo heeft een nieuwe, bijzondere toevoeging aan het terrein: een windtelefoon. De ongekoppelde telefoon nodigt bezoekers uit om te spreken met wie niet meer terug kan praten, maar in gedachten nog dichtbij is.

imke emons.jpg

Gemeenteraadsverkiezingen

28 namen op kieslijst Belang van Horst aan de Maas

Belang van Horst aan de Maas heeft woensdagmiddag de kieslijst bekendgemaakt. In totaal staan er 28 personen op de lijst voor de komende gemeenteraadsverkiezingen.

Prinsenfoto 2026-3.jpg

De Prinsenparade: vanaf 9 februari te zien

De achtste editie van de Prinsenparade werd gisteravond opgenomen in De Gaper in Sevenum. Hierin worden de prinsen het hemd van het lijf gevraagd.

anja van de smid.jpg

Kisjesbal in Horst verhuist (voor even) naar Muziekcafé Anja ván de Smid

Het Kisjesbal dat traditioneel elke carnavalsdinsdag in Het Proeflokaal in Horst wordt gehouden, verhuist na het sluiten van Het Proeflokaal naar Muziekcafé Anja ván de Smid.

Guus Janssen monument

Jeugd-tbs verlengd van dader dodelijk steekincident Guus Janssen

Joshua de L. (23), die in 2022 tijdens carnaval in Horst Guus Janssen doodstak, is nog niet van zijn jeugd-tbs af. Hoewel de rechtbank een positieve ontwikkeling ziet, is zijn PIJ-maatregel met één jaar verlengd.

DSC_0006.jpg

Inwoners vrezen verlies van laatste dorpscafé en onderzoeken coöperatieve toekomst

Met het naderende pensioen van Ger en Irene Kleuskens staat Café Kleuskens, het laatste dorpscafé van Meterik, op een kantelpunt. De mogelijke sluiting raakt inwoners, omdat het café al generaties lang een ontmoetingsplek is. “Je merkt dat het leeft,” zegt Irene. “Niemand wil dat het verdwijnt. Wij ook niet.”