Horst
Terug

Melderslo laat 2 dure punten liggen tegen Germania: eindstand 1-1

51a6a6955187d722f8e5d9105fbedd61

De wedstrijd tussen SV Melderslo 1 en Germania 1 stond zondag 20 maart op het programma. Met dezelfde 11 spelers als vorige week begonnen de mannen van Freek Thoone aan de wedstrijd. Dat dit geen makkelijke middag ging worden dat stond van te voren vast.

SV Melderslo en redactie |
De wedstrijd uit in Groesbeek werd namelijk met 3-3 gelijk gespeeld. Vanaf de eerste minuut zoekt Melderslo de aanval op, dit resulteerde in de zesde minuut tot de eerste grote kans, Luc van Kuijck schoot op aangeven van Teun Peeters voorlangs.Germania komt hier duidelijk voor 1 punt en komt niet veel van eigen helft af. Verder valt er niet veel meer te beleven tot de laatste minuut van de eerste helft, wederom schiet Luc van Kuijck op aangeven van Teun Peeters naast. Tweede helftNa de rust komt Melderslo goed weg, Bart Theeuwen is scherp en haalt de bal van de lijn. In minuut 71 komt Germania op een 0-1 voorsprong, een corner gaat in één keer er in. In de 78e minuut komt Germania goed weg, via een vrije trap van Luc van Kuijck komt de bal voor de voeten van Bart Theeuwen, de keeper van Germania heeft hier echter goed antwoord op. Tegen het aluminiumEnkele minuten later komt Germania weer goed weg, een kopbal van Bart Verheijen beland tegen het aluminium. In minuut 90 komt Melderslo op 1-1 door Bart Verheijen, scheidsrechter Cremers laat de grensrechter van Germania terecht staan.Na flink wat blessuretijd fluit de scheidsrechter af. Melderslo laat 2 dure punten liggen om de strijd bovenin. Door de late gelijkmaker blijft Melderslo wel ongeslagen.Aankomende donderdag staat om 20:00 de inhaalwedstrijd uit tegen Ysselsteyn op het programma, er zal dan uit een ander vaatje getapt moeten worden dan vandaag om de 3 punten mee naar Melderslo te nemen

Lees ook

joep van baal bierdopjes

Reportage

13-jarige Joep uit Sevenum zamelde ruim 1,2 miljoen bierdopjes in en blijft doorgaan

Een enorme berg van ruim 1,2 miljoen bierdopjes, goed voor 2500 kilo: dat is het resultaat van een jaar verzamelen door de 13-jarige Joep van Baal uit Sevenum. Eind mei schonk hij de opbrengst aan een goed doel en inmiddels begint de nieuwe berg alweer te groeien.

gladiatoren 2027

Deze boksers stappen in de ring tijdens tweede editie van boksgala Gladiatoren

Het boksgala Gladiatoren Horst aan de Maas heeft woensdagavond het deelnemersveld voor de tweede editie in 2027 bekendgemaakt. Tijdens het evenement nemen lokale inwoners het in de ring tegen elkaar op voor het goede doel.

waterlek lottum

Leidingbreuk treft groot deel Horst aan de Maas, huishoudens mogelijk zonder water

Door een leidingbreuk in Lottum zitten huishoudens in Lottum, Hegelsom, Horst, Grubbenvorst, America en Meterik zonder water of met een lage waterdruk.

rusthuis voor paarden meerlo

Oud maar niet afgeschreven: rusthuis in Meerlo voor bejaarde paarden

Waar veel paarden na een lang werkleven afscheid moeten nemen, krijgen negentien seniorenpaarden bij Tristan en Ilona Hoogendoorn uit Meerlo nog een extra hoofdstuk in hun leven. Op hun boerderij runnen zij een bijzonder rusthuis voor paarden, waar de dieren in alle rust kunnen genieten van hun oude dag.

extreme hitte 2

Tropische hitte

Extreme hitte dwingt evenementen tot programmawijzigingen of annuleren

Verschillende evenementen in Horst aan de Maas wijzigen de plannen vanwege de extreme hitte. De Sevenumse wandelvierdaagse werd al afgelast, terwijl een paardensportevenement in Kronenberg op zondag programmawijzigingen heeft aangekondigd.

bloemen voor marcel 1

Marcel (50) werd midden op straat doodgeschoten: lange celstraf geëist tegen verdachte 'Paasmoord'

Was de dood van de 50-jarige Marcel Goelmohamed een brute moord vanwege een conflict of was het zelfverdediging door de schutter, de 21-jarige Sam S.? Over die vraag ging het dinsdag tijdens een emotionele rechtszaak in de Roermondse rechtbank.