Horst
Terug

Lise Arts uit Horst geselecteerd voor EK voltige in Oostenrijk

f0969fbc24d722280f0ac2a086804a9a.jpg

De 13-jarige Lise Arts uit Horst is geselecteerd voor het EK voltige voor junioren dat van 30 juli tot en met 4 augustus plaatsvindt in het Oostenrijkse Stadl Paura. De bondscoach van TeamNL, Claire de Ridder, maakte deze week de volledige selectie bekend voor het EK voor senioren en het WK voor junioren en Young Vaulters.

Bregje Deckers |  | Aangepast op

Dat meldt de Koninklijke Nederlandse Hippische Sportfederatie. Lise Arts komt bij de Junioren Dames uit samen met haar paard Iggy en longeur Christina Ender. Naast Lise zijn ook Isalotte van Agteren (Bussum) en Maartje Evink (Dronten) geselecteerd.

Bondscoach Claire de Ridder is tevreden over de groep: “We hebben een grote selectie met verschillende voltigeurs die al hele goede scores hebben gehaald waarmee ze internationaal ook meedoen en al podiumplaatsen hebben gehaald. Bij de jeugd hebben we ook voltigeurs die zijn doorgestroomd uit het perspectieven team, voor mij geweldig om te zien hoe dat zijn vruchten afwerpt. Ik kijk enorm uit naar het kampioenschap met deze mooie groep.”

In 2025 won Lisa zilver op het NK met het paard Iggy.

Lees ook

08-02-2026 Zilvervos OJC Merlin 2.jpg

Zilvervos voor 60-jarige OJC Merlin

De hoogste dorpsonderscheiding van Meerlo, de Zilvervos, ging op 7 februari naar OJC Merlin. Een eer die meer is dan symboliek. Het is een erkenning voor zestig jaar jeugdwerk dat diep verankerd zit in het dorp en ver daarbuiten.

2026 02-06 Ken & Robbie afscheid.jpg

Ken & Robbie stoppen na 11 jaar samen op het podium

Het Grubbenvorster zangduo Ken & Robbie stoppen na dit carnavalsseizoen met optredens. In een bericht op social media geven ze aan binnenkort de agenda voor de afscheidstoer bekend te maken.

2026-02-06 Hannes Rob Achten.png

Onderscheiding d'n Hannes voor Rob Achten

D’n Hannes van carnavalsvereniging D’n Dreumel is dit jaar uitgereikt aan Rob Achten. Hij ontving de onderscheiding namens alle Horster stamgasten die de afgelopen jaren steeds vaker hun stamcafé hebben zien verdwijnen.

06-02-2026 Lintje Ger Gubbels.jpg

Koninklijke onderscheiding voor Ger Gubbels uit Horst

Tijdens de Klosoverdracht vrijdagavond heeft Ger Gubbels vrijdag een Koninklijke onderscheiding uitgereikt gekregen. De 69-jarige Gubbels uit Horst is sinds 1996 betrokken als commissiehoofd De Klos, ook wel 'Meisterklosjaar'.

P1230594.JPG

Vastelaovend

Optocht Gekke Maondaag Grubbenvorst vanavond terug te zien op televisie

De optocht tijdens Gekke Maondaag deze week in Grubbenvorst is vanavond te zien op televisie. Een herhaling is te zien op zondagavond.

dorothé cox

TOP 111

Dorothé Cox met ‘Ik zui zò gaer’ opnieuw op 1 in de Top 111

‘Ik zui zò gaer’ van Dorothé Cox staat opnieuw op 1 in de Horster Top 111. Nadat de lijst vorig jaar alleen vastelaovesnummers bevatte van Horst, is het nu een mix van nummers uit verschillende dorpen.