Horst
Terug

Lenteconcert in ’t Haeren te Grubbenvorst

2bfe0a9c978f9c4d7d8bf1b08f0daef9.jpg

Op zaterdag 29 april a.s. geeft het Grubbenvorster Mannenkoor (GMK) een Lenteconcert in ’t Haeren te Grubbenvorst.

Redactie |  | Aangepast op
Het Lenteconcert zal worden verzorgd door het Grubbenvorster Mannenkoor o.l.v. Oksana Bos-Baljva, de 'Vocal Group Joy' uit Well o.l.v. Elian Huibers-Krebbers en de 'Gemengde Zangvereniging Erato' uit Blitterswijck o.l.v. Geert Claessens. BestaansgeschiedenisDe drie deelnemende koren hebben allen een lange bestaansgeschiedenis in met name Noord Limburg. Zo bestaat het GMK dit jaar 35 jaar, 'Vocal Group Joy' 41 jaar en de 'Gemengde Zangvereniging Erato' spant de kroon met hun 55-jarig jubileum! De koren beschikken niet alleen over ervaring over tientallen jaren maar ook over een uitgebreid zang-repertoire variërend van licht-klassiek tot vlotte zeer bekende nummers in verschillende talen. GevarieerdHet Lenteconcert zal dus qua zang zeer gevarieerd zijn daar ieder koor met een keuze uit hun eigen repertoire de optredens zullen verzorgen.  Het concert is zodanig geprogrammeerd dat er in totaal zes optredens worden verzorgd. De deelnemende koren zullen tweemaal optreden, eenmaal voor de pauze en eenmaal na de pauze. Kortom, met dit Lenteconcert met muziek en zang in een gevarieerd programma gaan wij muzikaal vanuit de lente richting de zomer. Zoals gezegd, de toegang is gratis dus de deelnemende koren willen u graag ontmoeten bij het Lenteconcert 2023. Waar en wanneerMFC 't HaerenIrenestraat 205971 BSGrubbenvorstZaterdag 29 aprilAanvang 19:30 uurZaal open 19:00 uurDe toegang is gratis.
c55b6451d33551fc7856e79e83df6a9f.jpg

Lees ook

BuitenGewoonBereikbaar 1..jpg

BuitenGewoonBereikbaar rondt glasvezelproject Horst aan de Maas af

De stichting BuitenGewoonBereikbaar heeft haar werkzaamheden definitief afgerond. De organisatie, die in 2019 en 2020 verantwoordelijk was voor de aanleg van een glasvezelnetwerk in het buitengebied van Horst aan de Maas, zet haar laatste beschikbare middelen in om drie maatschappelijke initiatieven te ondersteunen.

Definitieve gunning onderhoud gemeentelijk vastgoed_april 2026 (2).jpeg

Gemeente wijst onderhoudspartners aan voor gemeentelijk vastgoed

De gemeente Horst aan de Maas heeft de selectie afgerond voor nieuwe meerjarige onderhoudscontracten voor het gemeentelijk vastgoed en monumentale gebouwen. Het gaat om afspraken met verschillende gespecialiseerde partijen die de komende jaren verantwoordelijk worden voor het technisch en bouwkundig onderhoud van onder meer sporthallen, buurtcentra, culturele accommodaties en monumenten.

politiecontrole sevenum met poolse politie (2).jpeg

Grote verkeerscontrole in Sevenum, ook Poolse politie betrokken

Bij een grote verkeerscontrole aan de Middenpeelweg in Sevenum zijn dinsdag verschillende automobilisten bekeurd. Ook de Poolse politie was betrokken bij de controle.

proeflokaal horst.png

Nieuw uitbatersduo over café in Horst: 'Eindelijk is de kogel door de kerk'

Na de bekendmaking maandagavond stroomden de positieve reacties op het nieuwe uitbatersduo voor Het Proeflokaal binnen. Onder de nieuwe naam 'café De Kletser' gaan de beide heren werken aan een kroeg met veel traditie, maar mag er ook een nieuwe wind waaien.

pexels-michaela-st-3448542-25635874.jpg

Waterstof

Gemeenten onderzoeken aansluiting op waterstofnetwerk

De gemeenten Peel en Maas, Horst aan de Maas, en Venlo gaan samen onderzoeken of ze lokaal kunnen aansluiten op het Waterstofnetwerk Limburg. Daarmee willen ze inspelen op de toekomst van duurzame energie.

gratis fruit dendron college.jpeg

Week lang gratis fruit voor leerlingen op Dendron College

Leerlingen op het Dendron College krijgen deze week gratis fruit. Het gratis uitdelen van fruit is onderdeel van een experiment om jongeren te stimuleren gezonder te eten.